پوستر جدید فیلم !Mother| جنیفر لارنس قلبش را از سینه بیرون می‌کشد

پوستر جدید فیلم !Mother| جنیفر لارنس قلبش را از سینه بیرون می‌کشد

- دراخبار فیلم
۰

پوستر جدید فیلم !Mother (مادر!) ساخته دارن آرنوفسکی (Darren Aronofsky) درباره گناهکاری نیست. کارگردان این فیلم قلمرو روانی دردناکی در طول فعالیت هنری‌اش داشته است. در فیلم اولش با نام Pi او به دنبال بخش‌های تصویری بود که زندگی تعدادی نظریه دان را نشان دهند که به دنبال کشف راز و رمز دنیا هستند. در فیلم Requiem for a Dream، آرنوفسکی دوباره اکسپرسیونیسم را برای نمایش کابوس‌های پارانوییدی زندگی گروهی از معتادان بی پناه به کار برد. در فیلم Black Swan (قو سیاه) که برنده اسکار شد، او به ترسناک‌ترین بعد روانی که تاکنون در فیلم هابش نشان داده بود، پرداخت: ذهنیات رقاص باله که ناتالی پورتمن (Natalie Portman) نقش آن را بازی می‌کرد. با سینماگیمفا همراه باشید.
فیلم جدید آرنوفسکی با نام مادر! و بازی جنیفر لارنس (Jennifer Lawrence) در حال حاضر نوعی فیلم پر رمز و راز است اما بخش جدیدی از این اثر هنری می‌تواند نشان دهد که این فیلم قرار است آرنوفسکی و مخاطبینش را وارد مسیر تاریک و ترسناکی می‌کند.
سایت خبری Paramount اولین پوستر این فیلم ترسناک روانی را درست روز مادر منتشر کرده است. این عکس رنگی جنیفر لارنس را درون خانه گرم یا جنگل نشان می‌دهد که اطرافش پر از شیشه‌های مشروب و گل است و قلبش را از سینه بیرون آورده است. می‌توانید این تصویر را در قسمت زیر مشاهده کنید:

این قطعاً پوستر ناراحت کننده‌ای است و نشان می‌دهد که آرنوفسکی از موضع خود عقب نمی‌کشد. تضاد خاصی میان نگاه آرام صورت لارنس و این حقیقت وجود دارد که او قلب خونی‌اش را در دست گرفته و زخم بزرگی روی سینه دارد.
این فیلم درباره زوجی است که رابطه‌شان زمانی مورد آزمایش قرار می‌گیرد که مهمان سرزده‌ای سعی می‌کند آرامش آن‌ها را برهم زند. از آنجایی که فیلمنامه این کار را آرنوفسکی نوشته می‌توان نتیجه گرفت که این شرایط ابتدایی ما را به بخش‌های تاریک روح‌های شخصیت‌ها می‌برد. هرچند با این کارگردان هیچ وقت نمی‌توانید حدس بزنید چه اتفاقی می افتد.
فیلم مادر بازیگران کاندید جایزه اسکار مانند خاویار باردم، میشل پیفر، اد هریس، دامنال گلیسن و کریستن ویگ را در اختیار دارد.
فیلم مادر! در تاریخ ۱۳ اکتبر ۲۰۱۷ اکران می‌شود.

منبع: screenrant

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

جان لندیس: دنیای تاریک ارزشی برای هیولاها قائل نیست

جان لندیس (John Landis) می گوید دنیای تاریک