برندگان مراسم امی ۲۰۱۷ مشخص شدند

برندگان مراسم امی ۲۰۱۷ مشخص شدند

- درEmmys, اخبار سریال, اخبار مهم
۰

مدتی پیش نامزدهای شصت و نهمین مراسم امی به صورت رسمی مشخص شد و در کنار انتخاب‌های راضی‌کننده برای نامزدها، با جنجال‌ها و بحث‌هایی نیز رو‌ به رو بود. اکنون برندگان این مراسم به صورت کامل مشخص شده‌اند که شما می‌توانید لیست کامل آن‌ها را در ادامه‌ی مطلب در سایت‌ سینماگیمفا مشاهده کنید.

برندگان آنگونه که از لیست نامزدها انتظار می‌رفت، نبودند. با توجه به لیست نامزدهای انتخابی مراسم، به نظر می‌رسید که دو سریال Westworld «وست‌ورلد» و Stranger Things «چیزهای عجیب و غریب» که بسیار مورد توجه مخاطبان قرار گرفته بودند و رکورد بیش‌ترین تعداد نامزدی در بخش‌های مختلف جوایز امسال را از آن خود کرده بودند، بتوانند جوایز زیادی را نیز کسب کنند. با این وجود، در بخش‌ اصلی جوایز توفیقی نصیب این دو سریال محبوب نشد. این مسئله شاید بتواند برای اچ بی او هم ناامید کننده باشد؛ زیرا در غیاب Game of Thrones «بازی تاج و تخت»، آن‌ها انتظار زیادی از وست‌ورلد داشتند و همچنین دیگر سریال HBO یعنی سریال تحسین‌شده‌ی The Leftovers «بازماندگان» هم حتی در نامزدهای این مراسم مهم حضور نداشت.

در بین برندگان، سریال موفق The Handmaid’s Tale توانست عملکرد بسیار خوبی را از خود نشان دهد و جوایز مهمی را نیز کسب کند. شما در پایین می‌توانید لیست کامل برندگان امی ۲۰۱۷ را مشاهده کنید.

نکته: برنده‌ی هر بخش با رنگ قرمز مشخص شده است.

بهترین سریال درام:

Better Call Saul (AMC)

The Crown (Netflix)

The Handmaid’s Tale (Hulu)

House of Cards (Netflix)

Stranger Things (Netflix)

This Is Us (NBC)

Westworld (HBO)

بهترین سریال کمدی:

Atlanta (FX)

Black-ish (ABC)

Master of None (Netflix)

Modern Family (ABC)

Silicon Valley (HBO)

Unbreakable Kimmy Schmidt (Netflix)

Veep (HBO)

بهترین سریال محدود:

Big Little Lies (HBO)

Fargo (FX)

Genius (National Geographic)

FEUD (FX)

The Night Of (HBO)

بهترین فیلم تلویزیونی:

Black Mirror (Netflix)

The Immortal Life of Henritta Lacks (HBO)

Dolly Parton’s Christmas of Many Colors: Circle of Love (NBC)

Sherlock: The Lying Detective (PBS)

Wizard of Lies (HBO)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال درام:

Elisabeth Moss (The Handmaid‘s Tale)

Keri Russell (The Americans)

Evan Rachel Wood (Westworld)

Claire Foy (The Crown)

Robin Wright (House of Cards)

Viola Davis (How To Get Away With Murder)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال درام:

Sterling K. Brown (This Is Us)

Anthony Hopkins (Westworld)

Bob Odenkirk (Better Call Saul)

Matthew Rhys (The Americans)

Liev Schreiber (Ray Donovan)

Kevin Spacey (House of Cards)

Milo Ventimiglia (This Is Us)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال کمدی:

Pamela Adlon (Better Things)

Jane Fonda (Grace and Frankie)

Allison Janney (Mom)

Ellie Kemper (Unbreakable Kimmy Schmidt)

Julia Louis-Dreyfus (Veep)

Tracee Ellis Ross (Black-ish)

Lily Tomlin (Grace and Frankie)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی:

Anthony Anderson (Black-ish)

Aziz Ansari (Master of None)

Zach Galifianakis (Baskets)

Donald Glover (Atlanta)

William H. Macy (Shameless)

Jeffrey Tambor (Transparent)

بهترین بازیگر نقش اول زن در سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

Nicole Kidman (Big Little Lies)

Jessica Lange (Feud)

Susan Sarandon (Feud)

Reese Witherspoon (Big Little Lies)

Carrie Coon (Fargo)

Felicity Huffman (American Crime)

بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

Riz Ahmed (The Night Of)

Benedict Cumberbatch (Sherlock: The Lying Detective)

Robert De Niro (The Wizard of Lies)

Ewan McGregor (Fargo)

Geoffrey Rush (Genius)

John Turturro (The Night Of)

بهترین بازیگر نقش کمکی زن در سریال درام:

Uzo Aduba (Orange Is the New Black)

Millie Bobby Brown (Stranger Things)

Ann Dowd (The Handmaid’s Tale)

Chrissy Metz (This Is Us)

Thandie Newton (Westworld)

Samira Wiley (The Handmaid’s Tale)

بهترین بازیگر نقش کمکی مرد در سریال درام:

Jonathan Banks (Better Call Saul)

David Harbour (Strangers Things)

Ron Cephas Jones (This Is Us)

Michael Kelly (House of Cards)

John Lithgow (The Crown)

Mandy Patinkin (Homeland)

Jeffrey Wright (Westworld)

بهترین بازیگر نقش کمکی زن در سریال کمدی:

Vanessa Bayer (Saturday Night Live)

Anna Chlumsky (Veep)

Leslie Jones (Saturday Night Live)

Judith Light (Transparent)

Kathryn Hahn (Transparent)

Kate McKinnon (Saturday Night Live)

بهترین بازیگر نقش کمکی مرد در سریال کمدی:

Louie Anderson (Baskets)

Alec Baldwin (Saturday Night Live)

Ty Burrell (Modern Family)

Tituss Burgess (Unbreakable Kimmy Schmidt)

Tony Hale (Veep)

Matt Walsh (Veep)

بهترین بازیگر نقش کمکی زن در سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

Laura Dern (Big Little Lies)

Judy Davis (Feud)

Jackie Hoffman (Feud)

Regina King (American Crime)

Michelle Pfeiffer (The Wizard of Lies)

Shailene Woodley (Big Little Lies)

بهترین بازیگر نقش کمکی مرد در سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

Bill Camp (The Night Of)

Alfred Molina (Feud)

Alexander Skarsgard (Big Little Lies)

David Thewlis (Fargo)

Stanley Tucci (Feud)

Michael K. Williams (The Night Of)

بهترین بازیگر زن مهمان در سریال درام:

Alison Wright (The Americans)

Alexis Bledel (The Handmaid’s Tale)

Cicely Tyson (How to Get Away With Murder)

Ann Dowd (The Leftovers)

Laverne Cox (Orange Is the New Black)

Shannon Purser (Stranger Things)

بهترین بازیگر مرد مهمان در سریال درام:

Ben Mendelsohn (Bloodline)

B.D. Wong (Mr. Robot)

Hank Azaria (Ray Donovan)

Denis O’Hare (This Is Us)

Brian Tyree Henry (This Is Us)

Gerald McRaney (This Is Us)

بهترین بازیگر زن مهمان در سریال کمدی:

Becky Ann Baker (Girls)

Angela Bassett (Master of None)

Melissa McCarthy (Saturday Night Live)

Carrie Fisher (Catastrophe)

Wanda Sykes (Black-ish)

Kristen Wiig (Saturday Night Live)

بهترین بازیگر مرد مهمان در سریال کمدی:

Riz Ahmed (Girls)

Matthew Rhys (Girls)

Dave Chappelle (Saturday Night Live)

Lin-Manuel Miranda (Saturday Night Live)

Tom Hanks (Saturday Night Live)

Hugh Laurie (Veep)

بهترین کارگردانی برای سریال درام:

Vince Gilligan (“Better Call Saul”)
Stephen Daldry (“The Crown”)
Reed Morano (“The Handmaid’s Tale”)
Kate Dennis (“The Handmaid’s Tale”)
Lesli Linka Glatter (“Homeland”)
The Duffer Brothers (“Stranger Things”)
Jonathan Nolan (“Westworld”)

بهترین کارگردانی برای سریال کمدی:

Donald Glover (“Atlanta”)
Jamie Babbit (“Silicon Valley”)
Mike Judge (“Silicon Valley”)
Morgan Sackett (“Veep”)
David Mandel (“Veep”)
Dale Stern (“Veep”)

بهترین کارگردانی برای سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

Jean-Marc Vallee (“Big Little Lies”)
Noah Hawley (“Fargo”)
Ryan Murphy (“Feud: Bette & Joan”)
Ron Howard (“Genius”)
James Marsh (“The Night Of”)
Steve Zaillian (“The Night Of”)

بهترین نویسندگی برای سریال درام:

The Soviet Division,” The Americans (Joel Fields, Joe Weisberg)

“Chicanery,” Better Call Saul (Gordon Smith)

“Assassins,” The Crown (Peter Morgan)

“,” The Handmaid’s Tale (Bruce Miller)

“Chapter One: The Vanishing of Will Byers,” Stranger Things (The Duffer Brothers)

“The Bicameral Mind,” Westworld (Lisa Joy, Jonathan Nolan)

بهترین نویسندگی برای سریال کمدی:

B.A.N.,” Atlanta (Donald Glover)

“Streets on Lock,” Atlanta (Stephen Glover)

“Thanksgiving,” Master of None (Aziz Ansari, Lena Waithe)

“Success Failure,” Silicon Valley (Alec Berg)

“Georgia,” Veep (Billy Kimball)

Groundbreaking,” Veep (David Mandel)

بهترین نویسندگی برای سریال محدود یا فیلم تلویزیونی:

David E. Kelley (“Big Little Lies”)
Charlie Brooker (“Black Mirror: San Junipero”)
Noah Hawley (“Fargo”)
Ryan Murphy (“Feud: Bette and Joan”)
Jaffe Cohen, Michael Zam and Ryan Murphy (“Feud: Bette and Joan”)
Richard Price and Steven Zaillian (“The Night Of”)

بهترین تاک‌ شو:

“Full Frontal With Samantha Bee” (TBS)
“Jimmy Kimmel Live!” (ABC)
“Last Week Tonight With John Oliver” (HBO)
“The Late Late Show With James Corden” (CBS)
“Real Time With Bill Maher” (HBO)
“The Late Show with Stephen Colbert” (CBS)

بهترین طرح برای یک تاک شو:

“Billy On The Street” (truTV)
“Documentary Now!” (IFC)
“Drunk History” (Comedy Central)
“Portlandia” (IFC)
“Saturday Night Live” (NBC)
“Tracey Ullman’s Show” (HBO)

بهترین کارگردانی برای یک تاک شو:

Derek Waters & Jeremy Konner (“Drunk History”)
Andy Fisher (“Jimmy Kimmel Live”)
Paul Pennolino (“Last Week Tonight with John Oliver”)
Jim Hoskinson (“The Late Show with Stephen Colbert”)
Don Roy King (“Saturday Night Live”)

بهترین نویسندگی برای یک تاک شو:

Full Frontal with Samantha Bee
Last Week Tonight with John Oliver
Late Night with Seth Meyers
The Late Show with Stephen Colbert
Saturday Night Live

بهترین برنامه مسابقه‌ای:

“The Amazing Race” (CBS)
“American Ninja Warrior” (NBC)
“Project Runway” (Lifetime)
“RuPaul’s Drag Race” (vh1)
“Top Chef” (Bravo)
The Voice (NBC)

منبع: Variety

 

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

باکس آفیس هفته: صدرنشینی فیلم Happy Death Day

دو شرکت یونیورسال و بلوم‌هاوس بار دیگر توانستند