لیست کامل نامزدهای دریافت جوایز بیفا مشخص شد

لیست کامل نامزدهای دریافت جوایز بیفا مشخص شد

- دراخبار فیلم, اخبار مهم
۰

فصل جوایز درحال سپری شدن است و اکنون نوبت مشخص شدن نامزدهای جوایز سینمای مستقل بریتانیا یا همان بیفا (BIFA) رسیده است. لیستی که میزبان فیلم‌های مستقل با کیفیت و خلاقانه‌‌ی بسیاری است. برای جزییات بیش‌تر، با سایت سینماگیمفا در ادامه‌ی مطلب همراه باشید.

یکی از اصلی‌ترین شانس‌های جوایز امسال، فیلم Lady Macbeth «لیدی مکبث» است. این فیلم که توسط William Oldroyd (ویلیام اولدروید) کارگردانی شده است، توانست توجهات زیادی را به خود جلب کند و خود را به عنوان یکی از آثار برتر سینمای مستقل انگلستان در چند سال اخیر نشان دهد. اکنون، این فیلم با نامزد شدن در ۱۵ بخش مختلف بهترین عملکرد را در میان نامزدهای جوایز سینمای مستقل بریتانیا دارد. شما می‌توانید نقد و بررسی فیلم «لیدی مکبث» را در سایت سینماگیمفا مشاهده کنید.
از دیگر فیلم‌های که بیش‌ترین پتانسیل را برای دریافت جوایز امسال دارند، می‌توان به فیلم‌هایی نظیر The Death Of Stalin «مرگ استالین» و Three Billboards Outside Ebbing, Missouri «سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری» اشاره کرد.

این مراسم در تاریخ دهم دسامبر ۲۰۱۷ (۱۹ آذر ۹۶) برگزار خواهد شد و مارک گتیس (Mark Gatiss) میزبان و مجری مراسم خواهد بود. شما می‌توانید لیست کامل نامزدهای مراسم بیفا را در پایین مشاهده کنید.

بهترین فیلم مستقل بریتانیایی

The Death Of Stalin
God’s Own Country
I Am Not A Witch
Lady Macbeth
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

بهترین فیلم مستقل بین‌المللی

The Florida Project
Get Out
I Am Not Your Negro
Loveless
The Square

بهترین کارگردان

Armando Iannucci  (The Death Of Stalin)
Francis Lee  (God’s Own Country)
Martin McDonagh (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Rungano Nyoni (I Am Not A Witch)
William Oldroyd (Lady Macbeth)

بهترین فیلمنامه

Alice Birch (Lady Macbeth)
Armando Iannucci, David Schneider, Ian Martin (The Death Of Stalin)
Francis Lee (God’s Own Country)
Martin McDonagh (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Rungano Nyoni (I Am Not A Witch)

بهترین بازیگر زن

Emily Beecham (Daphne)
Frances McDormand (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Margaret Mulubwa (I Am Not A Witch)
Florence Pugh  (Lady Macbeth)
Ruth Wilson (Dark River)

بهترین بازیگر مرد

Jamie Bell برای فیلم Film Stars Don’t Die In Liverpool
Paddy Considine برای فیلم Journeyman
Johnny Harris برای فیلم Jawbone
Josh O’Connor برای فیلم God’s Own Country
Alec Secareanu برای فیلم God’s Own Country

بهترین بازیگر زن نقش کمکی

Naomi Ackie برای فیلم Lady Macbeth
Patricia Clarkson برای فیلم The Party
Kelly MacDonald برای فیلم Goodbye Christopher Robin
Andrea Riseborough برای فیلم The Death Of Stalin
Julie Walters برای فیلم Film Stars Don’t Die In Liverpool

بهترین بازیگر مرد نقش کمکی

Simon Russell Beale برای فیلم The Death Of Stalin
Steve Buscemi برای فیلم The Death Of Stalin
Woody Harrelson برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Ian Hart برای فیلم God’s Own Country
Sam Rockwell برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

امیدوارکننده‌ترین بازیگر تازه‌وارد حمایت شده توسط London Edition

Naomi Ackie برای فیلم Lady Macbeth
Harry Gilby برای فیلم Just Charlie
Cosmo Jarvis برای فیلم Lady Macbeth
Harry Michell برای فیلم Chubby Funny
Lily Newmark برای فیلم Pin Cushion

جایزه داگلاس هیکاکس (بهترین اثر اول کارگردان)

Deborah Haywood برای فیلم Pin Cushion
Francis Lee برای فیلم God’s Own Country
Thomas Napper برای فیلم Jawbone
Rungani Nyoni برای فیلم I Am Not A Witch
William Oldroyd برای فیلم Lady Macbeth

بهترین اثر اول نویسنده

Alice Birch برای فیلم Lady Macbeth
Gaby Chiappe برای فیلم Their Finest
Johnny Harris برای فیلم Jawbone
Francis Lee برای فیلم God’s Own Country
Rungani Nyoni برای فیلم I Am Not A Witch

بهترین موفقیت برای تهیه‌کننده

Gavin Humphries برای فیلم Pin Cushion
Emily Morgan برای فیلم I Am Not A Witch
Brendan Mullin, Katy Jackson برای فیلم Bad Day For The Cut
Fodhla Cronin O’Reilly برای فیلم Lady Macbeth
Jack Tarling, Manon Ardisson برای فیلم God’s Own Country

جایزه بهترین کشف

Even When I Fall
Halfway
In Another Life
Isolani R
My Pure Land

بهترین مستند
Almost Heaven
Half Way
Kingdom Of Us
Uncle Howard
Williams

بهترین فیلم کوتاه بریتانیایی

۱۷۴۵
Fish Story
The Entertainer
Work
Wren Boys

بهترین فیلمبرداری

Ben Davis, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
David Gallego, I Am Not A Witch
Tat Radcliffe, Jawbone
Thomas Riedelsheimer, Leaning Into the Wind
Ari Wegner, Lady Macbeth

بهترین انتخاب بازیگران

Shaheen Baig, Lady Macbeth
Shaheen Baig, Layla Merrick-Wolf, God’s Own Country
Sarah Crowe, The Death Of Stalin
Sarah Halley Finn, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Debbie McWilliams, Film Stars Don’t Die In Liverpool

بهترین طراحی لباس

Dinah Collin (My Cousin Rachel)
Suzie Harman (The Death Of Stalin)
Sandy Powell (How To Talk To Girls At Parties)
Holly Rebecca (I Am Not A Witch)
Holly Waddington (Lady Macbeth)

بهترین ویرایش

Johnny Burke (Williams)
David Charap (Jawbone)
Jon Gregory (Three Billboards Outside Ebbing, Missouri)
Peter Lambert (The Death Of Stalin)
Joe Martin (Us And Them)

بهترین جلوه‌ها
Nick Allder, Ben White (The Ritua)
Luke Dodd (Journeyman)
Effects team (The Death Of Stalin)
Dan Martin (Double Date)
Chris Reynolds (Their Finest)

بهترین گریم و طراحی مو

Julene Paton, I Am Not A Witch
Jan Sewell, Breathe
Nadia Stacey, Journeyman
Nicole Stafford, The Death Of Stalin
Sian Wilson, Lady Macbeth

بهترین موسیقی

Carter Burwell, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Fred Frith, Leaning Into The Wind
Matt Kelly, I Am Not a Witch
Paul Weller, Jawbone
Christopher Willis, The Death Of Stalin

بهترین طراحی صحنه

Jacqueline Abrahams, Lady Macbeth
Cristina Casali, The Death Of Stalin
James Merifield, Final Portrait
Nathan Parker, I Am Not A Witch
Eve Stewart, Film Stars Don’t Die In Liverpool

بهترین صدا

Anna Bertmark, God’s Own Country
Maiken Hansen, I Am Not A Witch
Andy Shelley, Steve Griffiths, Jawbone
Joakim Sundström, Three Billboards Outside Ebbing, Missouri
Sound team, Breathe

منبع: Empireonline

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

لیست ۲۶ نامزد برترین انیمیشن‌های اسکار ۲۰۱۸ مشخص شد

رفته‌رفته به فصل جوایز نزدیک می‌شویم و دوست‌داران