پدر نمونه سال دختر خود را به Wonder Woman تبدیل کرد!

پدر نمونه سال دختر خود را به Wonder Woman تبدیل کرد!

- دراخبار فیلم
۱

Wonder Woman فیلمی بسیار مهم است. نه فقط به این دلیل که دنیای گسترده سینماتیک DC شروعی ضعیف از نظر منتقدان داشته‌است، بلکه هالیوود نیز به اندازه کافی کارکتر زن برای حضور به عنوان نقش اصلی  در بلاک باسترهای خود ندارد تا قشر کم سن و سال مانند نلی راسی از آنها الهام بگیرند. با سینماگیمفا همراه باشید. پدر نلی، جاش راسی تصمیم گرفته‌است که به مناسبت علاقه شدید دخترش به شخصیت واندر وومن، او را در قالب عکس‌هایی از این ابرقهرمان قرار دهد. نتیجه کار به این شکل در آمده‌است:

همانطور که در بالا مشاهده می‌کنید، عملکرد جاش راسی در این کار فوق‌العاده است، به طوری که نلی بصورت بسیار واقعی در قامت واندر وومن شمشیر خود را در پس زمینه‌ای چشم نواز دست دارد. و این عکس تنها شروع کار بود، جایی که او مجموعه‌ای از این عکس‌ها را در هفته گذشته در حساب کاربری خود در اینستاگرم منتشر کرد. او کار خود را با این نوشته آغاز کرد:

فردا من شروع به انتشار مجموعه‌ای از عکس‌های عجیب خواهم کرد که ماه‌ها است در حال کار بر روی آنها هستم! و این موضوع را از همه مخفی نگه داشته‌ام. دختر سه ساله‌ام عاشق شخصیت واندر وومن است، پس به منظور تبدیل شدن به پدری نمونه و به عنوان عکاسی حرفه‌ای باید کاری در این مورد انجام دهم.

حتی در این عکس‌ها می‌توانیم به استعداد نلی در بازیگری نیز پی ببریم. اینجا می‌توانیم او را در لباس واندر وومن، کمی خشمگین و البته متفکر ببینیم. یا شاید هم او از این موضوع ناراحت است که مجبور شده‌است در زمان خواب خود این عکس‌ها را بگیرد. یا شاید هم از این موضوع ناراحت است که گل گادو (Gal Gadot) هنوز توئیتی در مورد او منتشر نکرده‌است.

Would anyone be interested in a photoshop tutorial of this series? And if so, which image?

A photo posted by Josh Rossi (@joshrossiphoto) on

جاش راسی همچنین موفق شده‌است عکسی از نلی را در هنگام مبارزه بگیرد. همانطور که انتظار داشتیم در این عکس او شلاق معروف خود با نام Lasso Of Truth را دور سرش چرخانده و فریادی سهمگین را سر می‌دهد.

جاش راسی جدا از عکس‌های بالا، عکس‌های دیگری را نیز به همین صورت منتشر کرده‌است که می‌توانید آنها را از اینجا مشاهده کنید.

منبع: CinemaBlend

1 نظر

  1. بامزه است. البته اگر بخشى از کمپین تبلیغاتى نباشه.

ارسال یک دیدگاه

همچنین ممکن است دوست داشته باشید

عنوان قسمت آغازین فصل دوم سریال Riverdale مشخص شد

سازنده سریال Riverdale، روبرتو ساکاسا (Roberto Sacasa) پرده