احتمال بازگشت کاراکتری مهم به فصل چهارم سریال Stranger Things

11 بهمن 1399 - 15:23
سریال Stranger Things

تصاویر جدید منتشر شده از پشت صحنه ساخت فصل چهارم سریال Stranger Things نشان می‌دهد که احتمال دارد بازیگر مهم و بزرگی از فصل‌های ابتدایی این سریال به فصل جدید آن بازگردد. فصل چهارم این سریال علمی-تخیلی دهه هشتادی شبکه نتفلیکس، اکنون در مرحله تولید به سر برده و طرفداران آن، به شدت منتظر پخش قسمت‌های جدید این سریال هستند.

فصل سوم سریال Stranger Things در سال ۲۰۱۹ پخش شده و انتظار می‌رود که فصل چهارم این سریال نیز در اوایل امسال، در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود. البته در ابتدا قرار بوده که فصل چهارم این سریال برای پخش در سال ۲۰۲۰ آماده شود ولی به علت شیوع ویروس کرونا در این سال و تعطیلی روند تولید بسیاری از فیلم‌ها و سریال‌ها، پخش فصل جدید آن به سال ۲۰۲۱ موکول شد.

پس از ماه‌ها توقف در روند ساخت این سریال، بالاخره روند تولید فصل جدید آن در فصل پاییز از سر گرفته شد و طرفداران سریال Stranger Things نیز تا به حال با تصاویر مختلفی که از پشت صحنه ساخت این سریال به بیرون درز کرده، توانسته‌اند نیم ‌نگاهی را به فصل جدید این سریال داشته باشند.

بسیاری از اخبار و شایعه‌های منتشر شده در رابطه با فصل چهارم سریال Stranger Things، حول کاراکتر جیم هاپر با نقش‌آفرینی دیوید هاربر (David Harbour) و سرنوشت این کاراکتر جریان دارد. در پایان فصل سوم این سریال، هاپر با قربانی کردن خود، توانست که درب باز شده به دنیای وارونه را ببندد ولی با توجه به صحنه پس از تیتراژ قسمت پایانی آن، به نظر رسیده که این کاراکتر هنوز زنده است و اکنون در زندانی در روسیه به سر می‌برد.

علاوه بر این، اولین پیش‌نمایش کوتاهی که از فصل چهارم این سریال منتشر شده نیز، زنده ماندن این کاراکتر را تائید کرده و از آن موقع تا به حال، تئوری‌های بسیاری توسط طرفداران در رابطه با نحوه زنده ماندن این کاراکتر پس از اتفاقات پایانی فصل سوم این سریال، مطرح شده است. به غیر از این مورد، پیش‌نمایش‌های اولیه‌ای که از قسمت‌های جدید این سریال تا به حال منتشر شده نیز، از حضور چهره‌هایی جدید در شهر هاوکینز (شهری که ماجراهای این سریال در آن جریان دارد) خبر می‌دهد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که در فصل جدید سریال Stranger Things، مخاطبان با چهرهای آشنای بسیاری روبرو خواهند شد. اکانت غیررسمی فصل چهارم سریال Stranger Things در شبکه اجتماعی اینستاگرام که توسط طرفداران این سریال ساخته شده، اخیراً تصاویر جدیدی را از پشت صحنه ساخت فصل چهارم این سریال منتشر کرده و بازیگری با نام متیو موداین (Matthew Modine) نیز در این تصاویر دیده شده است.

این دو تصویر جدید را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

سریال Stranger Things

سریال Stranger Things

متیو موداین در فصل اول این سریال نقش دانشمندی از آزمایشگاه شهر هاوکینز با نام مارتین برنر را ایفا کرده و ظاهراً در پایان این فصل، جان خود را از دست داده ولی با این حال، در فصل‌های بعدی این سریال به زنده بودن این کاراکتر اشاره شده است. طبق این تصاویر منتشر شده، به نظر می‌رسد که او واقعاً توانسته از اتفاقات پایانی فصل اول این سریال جان سالم به در ببرد.

کاراکتر متیو موداین در فصل دوم این سریال از طریق توهمات و فلش ‌بک‌ها ظاهر شده بود، بنابراین احتمال بالایی وجود دارد که صحنه‌های جدید او در فصل چهارم این سریال نیز به همین شکل نشان داده شود.

کاراکتر الون با نقش‌آفرینی میلی بابی براون (Millie Bobby Brown) که یکی از مهم‌ترین سوژه‌های آزمایش او بوده، پس از فصل سوم این سریال، از شهر هاوکینز به شهر دیگری برای آغاز زندگی معمولی با خانواده بایرز نقل ‌مکان کرده بنابراین احتمال دارد که خاطره‌های او از کاراکتر مارتین برنر دوباره به سراغش بیاید و او را آزار دهد یا اینکه سریال Stranger Things سرانجام قصد دارد که به موضوع زنده ماندن این کاراکتر و بازگشتش به فصل جدید این سریال بپردازد.

نقش کاراکتر مارتین برنر در فصل چهارم سریال Stranger Things، جدیدترین سؤالی است که در ذهن طرفداران این سریال به وجود آمده و علاوه بر آن، گیتن ماتارازو (Gaten Matarazzo) بازیگر نقش داستین هندرسون نیز، اخیراً گفته که فصل جدید سریال Stranger Things، ترسناک‌ترین فصل این سریال خواهد بود که خبری بسیار جالبی است.

در حالی که روند فیلم‌برداری فصل چهارم سریال Stranger Things در حال طی شدن است ولی مدت زمان زیادی طول خواهد کشید تا اطلاعاتی در رابطه با جزئیات داستانی آن منتشر شود که کلافه کننده است ولی پس از توقف طولانی در روند ساخت فصل جدید این سریال، حداقل خوب است که بدانیم تولید فصل چهارم این سریال با موفقیت در حال پیش روی است. حداقل طرفداران مدت زمان بیشتری را در اختیار خواهند داشت تا مشغول مطرح کردن ایده‌های جدیدی، در رابطه با داستان فصل جدید این سریال باشند و به نظر می‌رسد فصل چهارم این سریال قرار است که فصل متفاوت و جالبی باشد.

منبع: اسکرین‌رنت

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.