فیلم‌برداری فیلم Fantastic Beasts 3 بعد از یک تست کرونا مثبت متوقف شد

۱۶ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۱:۳۱
Fantastic Beasts 3

به گفته کمپانی برادران وارنر پس از مثبت شدن تست کرونای یکی از افراد تیم فیلم Fantastic Beasts 3، فیلم‌برداری این فیلم در انگلستان متوقف شده است.

کمپانی برادران وارنر بدون اعلام کردن هویت فرد مبتلا شده اعلام کرد:

یکی از افراد تیم سازنده فیلم Fantastic Beasts 3 به ویروس کرونا مبتلا شده است. این موضوع پس از تست‌های ضروری برای افراد مشغول مشخص شد و این فرد در حال حاضر در قرنطینه بوده است. برای احتیاط، ساخت این فیلم در حال حاضر متوقف شده است و فیلم‌برداری این فیلم پس از اقدامات ضروری امنیتی ادامه پیدا خواهد شد.

این اسپین‌آف از سری هری پاتر با بازی ادی ردمین و جود لاو در زمان تولید خود با موانع زیادی مواجه شده است. شروع فیلم‌برداری این فیلم برای اوایل سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بود اما به علت همه‌گیری ویروس کرونا با تاخیر مواجه شد و در نهایت در ماه سپتامبر سال ۲۰۲۰ آغاز شد.

در نوامبر سال ۲۰۲۰ کمپانی برادران وارنر از جانی دپ درخواست استعفا از پروژه کردند و بعد از آن مدس میکلسن نقش گلرت گریندل‌والد را برعهده گرفت.

بعد از چندین بار تاخیر تاریخ ۱۵ جولای ۲۰۲۲ برای اکران این فیلم در نظر گرفته شده است.

منبع : THR

2
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette