دنباله‌ای برای فیلم Ma ساخته خواهد شد

۲۱ بهمن ۱۳۹۹ - ۲۰:۱۵

Ma فیلمی ترسناک است که  اکتاویا اسپنسر در آن حضور دارد و به عنوان یک اثر در ژانر وحشت عملکرد خوبی داشته است. کارگردان این فیلم تیت تیلور ایده‌ای برای دنباله‌ی آن دارد.

تیت تیلور، شروع به صحبت کردن در مورد ایده‌های خود برای دنباله‌ی این فیلم کرده است. ظاهراً، طبق مصاحبه با Entertainment Weekly، ایده‌های تیلور برای پایان شماره‌ی ابتدایی فیلم متفاوت بوده است. تیلور ایده‌اش را اینگونه شرح داد: (خطر اسپویل فیلم Ma)

ایده من این است که او به یک شهر دیگر منتقل شود و در آنجا باز هم به قتل مردم ادامه دهد. علاوه بر این اتفاقات او در یک آژانس املاک در آن شهر جدید مشغول به کار شود.

بسیاری از هواداران دوست دارند داستان‌های نسخه‌ی اول فیلم Ma را در دنباله‌ای جدید ببینند. با توجه به کهن الگوهایی که این کارگردان در قسمت اول استفاده کرده بود، سوالاتی بسیاری برای دنباله‌ی دنباله‌ی فیلم و روند پیشبرد آن ایجاد شده است. تا به امروز اخبار بیشتری از جزئیات این دنباله منتشر نشده است.

منبع: کولایدر

0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette