خبرهایی از نحوه انتخاب بازیگران فیلم Eternals

19 February 2021 - 11:04

کلوئه ژائو (Chloé Zhao) کارگردان فیلم Eternals در انتخاب جدیدترین تیم ابرقهرمانی مارول، رویکردی خلاقانه‌ای در پیش گرفت. قرار بود Eternals دومین فیلم در فاز ۴ جهان سینمای مارول باشد. اگر همه چیز طبق برنامه پیش می‌رفت، این فیلم در نوامبر ۲۰۲۰ اکران می‌شد. با این حال، بیماری همه‌گیر کرونا باعث تاخیر در این فیلم شد و اکنون قرار است Eternals در نوامبر سال جاری منتشر شود. اگر بیماری همه‌گیر یکبار دیگر مسائل را پیچیده کند، این فیلم ممکن است دوباره با تاخیر مواجه شود.

به دلیل تأخیرهای Eternals، بخش اعظمی از این پروژه مخفی مانده است. بازیگران مشهور زیادی مانند آنجلینا جولی، ریچارد مادن، سلما هایک، برایان تیری هنری و کومایل نانجیانی در این فیلم نقش آفرینی می‌کنند. هریک از این بازیگران عضوی از Eternals هستند. Eternals گروهی از موجودات ابدی هستند که توانایی‌های خارقالعاده‌ای دارند و هزاران سال بشریت را زیر نظر داشته‌اند. یک واقعه غم انگیز آن‌ها را به سمت روشنایی سوق می‌دهد؛ هنوز مشخص نشده است پس از این واقعه چه اتفاقی برای آن‌ها می‌افتد. آنچه تا به حال مشخص است این است که فیلم Eternals یکی از جاه طلبانه‌ترین پروژه‌ها است.

حتی قبل از شروع تولید Eternals، این فیلم مسیری کاملاً غیرمتعارف اما جذاب را طی کرد.نانجیانی، بازیگر نقش کینگو، اخیراً در مصاحبه با وبگاه خبری Vulture در مورد  استراتژی انتخاب بازیگر ژائو کارگردان فیلم اظهار نظر کرد. به نظر می‌رسد ژائو کسانی را انتخاب کرده است که می‌توانند رفتارهای خود را با شخصیت هایشان در فیلم تطبیق کنند.

ژائو بیشتر به فیلم‌های مستقلش معروف است. اما اخیرا پالس‌های مثبتی دریافت کرده است. آخرین فیلم  او به نام Nomadland نامزد دریافت جایزه بهترین فیلم فصل است و نقدهای مثبتی که این فیلم دریافت کرده است، باعث شده است مخاطبان هیجان بیشتری نسبت به فیلم بعدی او یعنی Eternals داشته باشند. کوین فیژ (Kevin Feige)، رئیس مارول، نیز از ایده ژائو در فیلم Eternals تمجید کرده است.

هنوز قضاوت در مورد کیفیت فیلم Eternals زود است. هیچ تصویر یا تریلر رسمی از این فیلم منتشر نشده است و طرفداران فقط از طریق تصاویر لو رفته در اینترنت قادر به دیدن لباس‌های تیم شده‌اند. دلیل این امر، تاخیرهای متعدد Eternals است.اگر واقعا مارول قصد دارد Eternals را در ماه نوامبر منتشر کند، ممکن است شاهد تریلری از این فیلم در ماه‌های آینده باشیم. هنوز زمان زیادی تا اکران فیلم باقی مانده است ما با توجه به اخبار مثبتی که از این فیلم منتشر شده است، قطعا ارزش آن را دارد تا این مدت طولانی را منتظر فیلم بمانیم.

منبع: screenrant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.