ساخت فصل هفتم سریال ریک و مورتی آغاز شده است

۶ اسفند ۱۳۹۹ - ۲۰:۳۹

در شرایطی که هنوز زمان پخش فصل پنجم سریال فوق‌العاده موفق ریک و مورتی (Rick and Morty) مشخص نشده است، کار بر روی فصل هفتم آن آغاز شده است.

الکس روبنس (Alex Rubens) یکی از نویسندگان سریال ریک و مورتی، در توئیتر خود اعلام کرده است که در حال نوشتن و کار بر روی فصل هفتم آن می‌باشد.

آیا اجازه دارم که بگویم نوشتن فصل هفتم سریال ریک و مورتی را آغاز کرده‌ایم؟

روبنس در ادامه این پیام خود، به شوخی گفته است که اگر نباید این خبر را اعلام می‌کرده، آن را تکذیب می‌کند.

اگر هم اجازه نداشتم که نه من و شخص دیگری در حال نوشتن فصل هفتم نمی‌باشد!

پیش از این دان هارمون (Dan Harmon) که از سازندگان این سریال است، خبر از ساخت فصل هفتم آن داده بود. هارمون در این مورد گفته بود:

فکر می‌کنم در حال کار بر روی فصل هفتم ریک و مورتی هستیم. البته ممکن است اشتباه کنم. نمی‌دانم اگر خبری به شما اعلام کنم، مربوط به فصل پنجم سریال است یا فصل ششم آن.

خبر آغاز ساخت فصل هفتم سریال به این خاطر عجیب است که هنوز کوچک‌ترین اطلاعاتی از زمان پخش فصل پنچم آن نداریم. همچنین با اعلام این خبر متوجه می‌شویم که کار نوشتن فصل ششم سریال نیز در مراحل پایانی آن به سر می‌برد و حتی شاید تمام شده باشد.

اما با وجود اینکه این خبر برای هواداران این سریال خبر خوشحال کننده‌ای می‌باشد، اما اعلام زمان پخش فصل پنجم سریال، می‌تواند خبر بسیار بهتری باشد.

البته هواداران سریال ریک و مورتی، با تاخیرهای عجیب این سریال، کاملا آشنا هستند. فصل چهارم این سریال با فاصله بیش از ۲ سال نسبت به فصل سوم آن پخش شد. البته این پایان کار نبود و در حالی که تنها ۵ قسمت از فصل چهارم پخش شده بود، قسمت ششم با تاخیر و حدود ۶ ماه بعد، پخش شد!

لازم به ذکر است که شبکه Adult Swim حدود ۳ سال قبل بود که دستور ساخت ۷۰ قسمت دیگر برای این سریال را صادر کرده بود.

منبع: collider

 

 

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette