انتشار اولین عکس رسمی از فیلم Don’t Worry Darling

5 March 2021 - 00:41

اولیویا وایلد، از طریق صفحه اینستاگرام خود، اولین عکس رسمی از فلورنس پیو را در فیلم جدید خود با نام نگران نباش عزیزم، منتشر کرد.

اولیویا وایلد (Olivia Wilde) بازیگر ۳۶ سال آمریکایی که در سال ۲۰۱۹ و برای اولین بار تجربه کارگردانی را با ساخت فیلم موفق بوک اسمارت (Booksmart) کسب کرده بود، چند هفته قبل ساخت دومین فیلم خود را با نام نگران نباش عزیزم (Don’t Worry Darling) به پایان برد و اکنون اولین تصویر رسمی از این فیلم را منتشر کرد.

در عکس منتشر شده توسط وایلد، تصویر فلورنس پیو (Florence Pugh)، بازیگر نقش اول این فیلم را مشاهده می کنیم. وایلد این تصویر را با عنوان “نگران نباش” منتشر کرده است که اشاره به نام فیلم دارد.

در حال حاضر جزئیات زیادی از این فیلم منتشر نشده است اما می‌دانیم که داستان فیلم در دهه ۵۰ میلادی در جریان است و درباره یک زن خانه‌دار با بازی پیو است که متوجه رازهای مخفی شرکت همسرش می‌شود.

هری استایلز (Harry Styles) در دومین فیلم مهم خود، در نقش همسر پیو بازی کرده است. پیش از این قرار بود که شایا لباف (Shia LaBeouf) در این نقش بازی کند اما وی بخاطر رفتار غیر حرفه‌ای و درگیری با سایر بازیگران فیلم، توسط وایلد از این فیلم کنار گذاشته شد.

از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به کریس پاین (Chris Pine)، جما چان (Gemma Chan) و کیکی لین (KiKi Layne) اشاره کرد. همچنین وایلد علاوه بر کارگردانی، به عنوان بازیگر نیز در این فیلم بازی کرده است. لازم به ذکر است که فیلم‌نامه این فیلم را کیتی سیلبرمن (Katie Silberman) نوشته است که پیش از این در دیگر فیلم وایلد نیز جزو تیم نویسندگان بود.

فیلم‌برداری این فیلم از اواخر سال ۲۰۲۰ آغاز شد و بعد از مثبت شدن تست کرونا یکی از بازیگران فیلم، فیلم‌برداری فیلم برای مدتی به تعویق افتاد. کمپانی برادران وارنر، هنوز زمان اکران این فیلم را اعلام نکرده است.

منبع: اینستاگرام اولیویا وایلد

 

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.