تریلر فیلم کمدی_ترسناک Slaxx منتشر شد

15 اسفند 1399 - 23:34

سرویس استریمینگ Shudder، تریلر یک فیلم کمدی_ ترسناک عجیب و غریب و دیوانه‌وار، به‌نام Slaxx را منتشر کرد. این فیلم، داستان یک شلوار جینِ قاتل را روایت می‌کند! این فیلم، محصولی از سازندگان یک فیلم عجیب و کالت دیگر به‌نام Turbo Kid است و سومین فیلم کارگردان کانادایی، الزا کپهارت (Elza Kephart)، کارگردان فیلم Go in the Wilderness، به‌شمار می‌رود. از بازیگران این فیلم، می‌توان به رومن دنیس (Romane Denis) بازیگر فیلم Slut in a Good Way، برت دوناهو (Brett Donahue) بازیگر سریال Private Eyes، سحر بوجانی (Sehar Bhojani) بازیگر سریال The Handmaid’s Tale و استفن بوگارت (Stephen Bogaert) بازیگر سریال The Umbrella Academy اشاره کرد.

داستان دیوانه‌وار این فیلم، روایت‌گر شلوار جینی است که در اعتراض به اعمالِ بی‌پروایانه‌ی یک کمپانی تولید لباس، زنده می‌شود. این شلوار جین، به یک فروشگاه زنجیره‌ای ارسال می‌شود و در یک نیمه‌شب، کارکنان آن فروشگاه زنجیره‌ای را قتل عام می‌کند! به‌نظر می‌رسد که Slaxx به‌طور استعاری می‌خواهد به ما این نکته را بفهماند که گاهی راحتی بسیار زیاد، می‌تواند موجب مرگ ما شود!

قاتل این فیلم، احتمالا بسیاری از ما را به‌یاد فیلم‌هایی از کوئنتین دوپیه (Quentin Dupieux)، مانند Deerskin و Rubber می‌اندازد که در این فیلم‌ها نیز با قاتلانی مثل تایرِ ماشینِ قاتل و کتِ کشنده سر و کار داشتیم. این فیلم مشخصا یادآور فیلم In Fabric، ساخته‌ی پیتر استریکلند (Peter Strickland) نیز هست؛ آن‌هایی که آن فیلم را دیده‌اند، به‌خوبی لباسِ قاتل آن را در ذهن دارند. 

کپهارت، فیلم‌نامه‌ی این فیلم را به‌همراه پاتریشیا گومز (Patricia Gomez) نوشته است. این دو، پیش‌تر در سال ۲۰۰۳ فیلم‌نامه‌ی Graveyard Alive را نیز به‌همراه هم نوشته بودند که آن فیلم نیز توسط کپهارت کارگردانی شده بود. تهیه‌کنندگی فیلم نیز برعهده‌ی گومز و آنه ماری گلیناز (Anne-Marie Gélinas) است. تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم نیز برعهده‌ی شاکد برنسون (Shaked Berenson) است که پیش‌تر با گلیناز فیلم Turbo Kid را تهیه کرده بودند. کمپانی Blood Brothers FX، که طرحی جلوه‌های ویژه‌ی فیلم‌هایی نظیر Turbo Kid ،Blood Quantum و Ravenous را برعهده داشت، این‌جا نیز وظیفه‌ی زنده‌سازی شلوار جینِ کشنده را عهده‌دار است. خودِ این شلوارِ جین نیز توسط یک برند معروف کانادایی طراحی و تولید شده است.

Slaxx که مشترکا توسط کمپانی‌های EMAFilms و Horror Collective تولید شده است، یکی از انتخاب‌های رسمی جشنواره‌های فیلم Fantasia ،Fantasy Filmfest و Sitges Film Festival است. اکران این فیلم از تاریخ ۱۸ مارچ به‌صورت هم‌زمان در ایالات متحده، انگلستان، ایرلند، استرالیا و نیوزیلند آغاز می‌شود و هم‌چنین، علاوه‌بر سرویس استریمینگ Shudder، از سرویس استریمینگ AMC+ نیز در دسترس قرار خواهد گرفت.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید