حواشی Suicide Squad ادامه دارد : صحنه های زیادی از جوکر از فیلم حذف شده است

در حالی که هنوز یک روز به شروع رسمی اکران فیلم Suicide Squad (جوخه انتحار) باقی مانده است اما انتشار نقدهای این فیلم و که نشان از عدم رضایت منتقدان داشته، باعث شده تا حواشی بالایی ایجاد شود از طومار طرفداران DC برای بسته شدن سایت Rottentomatoes تا دو نسخه بودن این فیلم. اما اکنون شاهد یک حاشیه جدید هستیم و آن هم این است که به اذعان جرد لتو (Jared Leto)، بسیاری از صحنه‌های شخصیت جوکر از نسخه نهایی حذف شده‌اند.

نکته‌ای که در نقدهای فیلم به چشم می‌خورد این است که تقریباً همگی منتقدان بازی جرد لتو (Jared Leto) در نقش جوکر را ستوده‌اند و از آن راضی بوده‌اند. با این حال Heroic Hollywood به نقل از یک منبع اسپانیایی که با لتو مصاحبه کرده است، اعلام کرده که لتو به این نکته اشاره کرده که صحنه‌های زیادی از شخصیت جوکر که فیلمبرداری شده بودند، در نسخه نهایی فیلم قرار ندارند:

شخصیت جوکر در صحنه های بسیاری که تو نسخه نهایی فیلم جایی نداشته است، وجود دارد. امیدوارم که روزی این صحنه ها دیده شود.

این در حالی است که بخش عظیمی از کمپین تبلیغاتی فیلم بر محور شخصیت جوکر بنا شده بود اما در جریان فیلم شخصیت لتو تا حد زیادی از اعضای جوخه انتحار جدا است و چندان نقش مهمی در روند اصلی داستان ایفا نمی‌کند. حتی رابطه جوکر با هارلی کوئین (مارگوت رابی) نیز که پیش از اکران فیلم شایعات بسیاری درباره آن مطرح بود، بسیار کمتر از حد انتظار است و این دو مدت زمان کمی در طول فیلم، در کنار هم خواهند بود. البته این اولین بار نیست که فیلم‌های DC شاهد صحنه‌های حذف شده‌اند. Batman v Superman: Dawn of Justice (بتمن علیه سوپرمن: سپیده دم عدالت) هم دارای ۳۰ دقیقه سکانس‌های حذف شده بود که بعدها در قالب بلوری منتشر شد. احتمالاً این امر در مورد Suicide Squad نیز صورت خواهد گرفت.

با وجود نقدهای منفی Suicide Squad، این فیلم در ۵ آگوست اکران می‌شود و پیش بینی فروش بالایی نیز برای آن می‌شود. به دنبال آن فیلم Wonder Woman در ۲ ژوئن ۲۰۱۷ اکران خواهد شد و Justice League نیز در ۱۷ نوامبر ۲۰۱۷ راهی پرده‌ها خواهد شد. فیلم Aquaman در ۲۷ جولای ۲۰۱۸، یک فیلم بدون عنوان DC که در ۵ اکتبر ۲۰۱۸، فیلم Shazam در ۵ آپریل ۲۰۱۹، Justice League 2 در ۱۴ ژوئن ۲۰۱۹، فیلم بدون عنوانی دیگر در ۱ نوامبر ۲۰۱۹، Cyborg در ۱ آپریل ۲۰۲۰ و در نهایت فیلم Green Lantern Corps در ۲۴ جولای ۲۰۲۰ اکران می‌شود. فیلم‌های مستقل بتمن و فلش نیز در این میان اکران خواهند شد که هنوز تاریخ اکران آن‌ها مشخص نیست.

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید