جینا رودریگز و دیمن وینس به فیلم Players پیوستند

12 March 2021 - 15:42
جینا رودریگز و دیمن وینس

جینا رودریگز و دیمن ونیس جونیور به تام الیس در فیلم Players از نتفلیکس پیوستند.

جینا رودریگز (Gina Rodriguez) و دیمن وینس جونیور (Damon Wayans Jr.) به یک فیلم رمانتیک-کمدی جدید با بازی تام الیس (Tom Ellis) به استریمر نتفلیکس باز می‌گردند.

این پروژه پیرامون مک با بازی رودریگز در نقش یک نویسنده ورزشی شیکاگو می‌باشد که سال‌ها به همراه بهترین دوستش یعنی آدام با بازی وینس جونیور و گروهش برای طراحی پروژه Plays «بازی‌ها» وقت صرف کرده است، اما زمانی که او به صورت غیرمنتظره‌ای یکی از اهداف خود (با بازی الیس) را از پا درمی‌آورد، همه آن‌ها باید یاد بگیرند که حرکت از یک گلزنی ساده به بازی برای دروازه چقدر هزینه دارد.

کارگردانی فیلم Pitch Perfect 3 یعنی تریش سی (Trish Sie) کارگردانی این فیلم را براساس فیلم‌نامه‌ای به قلم ویت اندرسون (Whit Anderson) بر عهده دارد.

مارک پلت (Marc Platt) و رایان کریستینز (Ryan Christians) به نمایندگی از کمپانی Marc Platt Productions، راس داینرستاین (Ross Dinerstein) به نمایندگی از کمپانی Campfire تهیه‌کنندگی این فیلم را بر عهده دارند. رودریگز و مولی بریسکین (Molly Breeskin) به نمایندگی از کمپانی Can and I Will Productions به همراه راس جیراد (Ross Girard) به نمایندگی از کمپانی Campfire و دن کلارک (Dan Clarke) تهیه‌کنندگی اجرایی این فیلم را بر عهده دارند.

رودریگز در فیلم رمانتیک Someone Great از نتفلیکس ایفای نقش کرده است. وینس نیز در فیلم Love, Guaranteed از نتفلیکس ایفای نقش کرده است.

الیس بیشتر به خاطر بازی نقش اصلی سریال Lucifer از فاکس (و بعدها از نتفلیکس) شناخته می‌شود.

منبع: Hollywoodreporter

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.