هیلی بنت به جمع بازیگران سرزمین های مرزی پیوست

13 March 2021 - 05:34

هیلی بنت نیز به فیلم پرستاره سرزمین‌های مرزی پیوست و در نقشی جدید در این فیلم بازی خواهد کرد.

هیلی بنت (Haley Bennett)، بازیگر ۳۳ ساله آمریکایی، به جمع بازیگران فیلم مورد انتظار سرزمین‌های مرزی (Borderlands) پیوست. الی راث (Eli Roth) کارگردانی این فیلم را برعهده دارد.

جزئیات زیادی از شخصیتی که بنت آن را بازی خواهد کرد منتشر نشده است اما گفته می‌شود که شخصیت وی، ارتباط بسیار مهمی با گذشته شخصیت اصلی فیلم، لیلیت (Lilith) با بازی کیت بلانشت (Cate Blanchett) دارد.

سرزمین‌های مرزی، نام مجموعه بازی است که از سال ۲۰۰۹ تاکنون در حال انتشار می‌باشند و محبوبیت زیادی بین گیمرها دارند. لیلیت نام یکی از مهم‌ترین شخصیت‌های این بازی می‌باشد که جزو معدود افراد دنیای بازی است که دارای قدرت‌های جادویی می‌باشد.

پیش از این مشخص شده بود که علاوه بر بلانشت، کوین هارت (Kevin Hart) در نقش رولند (Roland) بازی خواهد کرد و جک بلک (Jack Black) نیز به عنوان صداپیشه، در نقش کلپ‌ترپ (Claptrap)، ربات دوست داشتنی این مجموعه به ایفای نقش خواهد پرداخت.

همچنین چند روز قبل نیز اعلام شد که جیمی لی کرتیس (Jamie Lee Curtis) نیز به جمع بازیگران این فیلم اضافه شده است و در نقش تنیس (Tannis) در این فیلم به هنرنمایی خواهد پرداخت.

منبع: IGN

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.