فیلم برداری فیلم بتمن به پایان رسید

14 March 2021 - 14:18

بنابر اعلام مت ریوز، فیلم‌برداری فیلم مورد انتظار بتمن، سرانجام به پایان رسیده است.

مت ریوز (Matt Reeves) کارگردان فیلم جدید بتمن (The Batman)، از طریق صفحه توییتر خود اعلام کرد که فیلم‌برداری این فیلم روز گذشته در بریتانیا به پایان رسیده است.

این فیلم که رابرت پتینسون (Robert Pattinson) در آن در نقش بتمن بازی کرده است، فیلم‌برداری آسانی نداشته است و به خاطر کرونا، چندین بار با وقفه همراه بوده است. مهم‌ترین نمونه آن، زمانی بود که تست کرونا پتینسون مثبت اعلام شد و فیلم‌برداری فیلم ۲ هفته به تعویق افتاده بود.

اما اکنون و با اعلام ریوز، سرانجام فیلم‌برداری آن به اتمام رسیده است تا بتوانیم امیدوار باشیم که این فیلم در همان زمان اعلام شده قبلی، اکران شود. این فیلم قرار است در ۴ مارس ۲۰۲۲ اکران جهانی شود.

ریوز اولین بار حدود ۱ سال قبل بود که یک تریلر کوتاه را از فیلم بتمن نمایش داد تا بتوانیم شخصیت‌های این فیلم را تماشا کنیم.

زوئی کراویتز (Zoë Kravitz) در نقش زن گربه‌ای (Catwoman) در این فیلم بازی کرده است، پل دینو (Paul Dano) به عنوان ریدلر (Riddler) در این فیلم به ایفای نقش پرداخته و در نهایت کالین فارل (Colin Farrell) نیز به عنوان شخصیت پنگوئن (Penguin) به هنرنمایی پرداخته است.

بتمن، یکی از آخرین تلاش‌های دنیای دی‌سی برای مقابله با موفقیت‌های عظیم دنیای مارول می‌باشد. البته سه‌گانه بتمن کریستوفر نولان (Christopher Nolan) با موفقیت خوبی همراه بوده است اما چند فیلم ابرقهرمانی اخیر دنیای دی سی، نتوانسته‌اند رقبای خوبی برای رقبای ابرقهرمان خود در دنیایی مارول باشند.

عکسی که مت ریوز آن را منتشر کرده است.

منبع: توییتر مت ریوز

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.