اولین تصویر از بندیکت کامبربچ در فیلم The Current War

5 بهمن 1395 - 19:00

استودیو فیلم‌سازی وینستین به تازگی یک تصویر از بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) در نقش توماس ادیسون (Thomas Edison) در فیلم بسیار مورد انتظار امسال یعنی جنگ معاصر (The Current War) منتشر کرد. با سینما گیمفا همراه باشید.

این فیلم با کارگردانی آلفونسو گومز رجین (Alfonso Gomez-Rejon) و فیلمنامه مایکل میتنیک (Michael Mitnick) ما را به اواخر سال ۱۸۸۰ می‌برد و درگیری و رقابت بین توماس ادیسون و جورج وستینگ هوس (George Westinghouse) با بازی مایکل شانون (Michael Shannon)، برای ساخت یک سیستم توزیع الکتریکی را نمایش می‌دهد. اختلاف نظر این دو در این بود که ادیسون به استفاده از جریان مستقیم (DC)، به خاطر کم خطر بودن آن برای بدن انسان تاکید داشت، اما وستینگ هوس قصد استفاده از جریان متناوب (AC) را داشت.

این فیلم در ابتدا قرار بود به کارگردانی بن استیلر (Ben Stiller) و با بازی جیک جیلنهال (Jake Gyllenhaal) در نقش توماس ادیسون، در سال ۲۰۱۴ ساخته شود، اما با کناره‌گیری کارگردان از فیلم، ساخت فیلم تا سال ۲۰۱۶ به تاخیر‌ افتاد، تا ساخت فیلم با حضور عوامل فعلی کلید بخورد. در این فیلم نیکلاس هالت (Nicholas Hoult) در نقش نیکولا تسلا، کاترین وترسن (Katherine Waterston)، تام هالند (Tom Holland)، متیو مکفادن (Matthew Macfadyen) و توپنس پدینتون (Tuppence Middleton) حضور خواهند داشت. هنوز تاریخ رسمی برای نمایش فیلم اعلام نشده‌است.

شما می‌توانید این تصویر را در پایین مشاهده کنید.

YXoVq0C

منبع : Darkhorizons

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

  • master_hate گفت:

    خیلی تک بعدی شده نقش های بندیکت البته تقصیر خودش نیست کلا مدلش به آدم های باهوش و جامعه ستیز و.. میخوره و ایکاش تو نقش های به غیر از نوابغ و افراد باهوش و .. ببینیم.

  • Hold the Door گفت:

    اتفاقا خیلی این نقش هاشو خوب بازی میکنه !
    به خصوص آلن تیورینگ!