کوین فایگی شایعه بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا را رد کرد

۲۸ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۳:۲۹
کاپیتان آمریکا

به نظر می‌رسد که شایعه‌های منتشر شده مبنی بر بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول اشتباه است.

در ماه ژانویه (دی ماه ۱۳۹۹) بود که گزارش‌هایی مبنی بر بازگشت کریس ایوانز (Chris Evans) در نقش کاپیتان آمریکا در پروژه‌های آینده دنیای سینمای مارول منتشر شد، در حالی که به نظر می‌رسید فیلم Avengers: Endgame آخرین هنرنمایی این بازیگر در این نقش باشد.

پیش از این نیز، کریس ایوانز به این شایعه‌ها واکنش نشان داده و آن‌ها را اشتباه خوانده بود ولی با این حال واکنش او از نظر طرفداران بیشتر به عنوان «مشخص است که او باید همچنین چیزی بگوید» شناخته شده است. با این وجود، اکنون رئیس استودیو‌های مارول یعنی کوین فایگی (Kevin Feige) به صورت رسمی وارد این ماجراها شده و شایعه‌های حضور دوباره این بازیگر در نقش کاپیتان آمریکا را رد کرده و بدین ترتیب قرار نیست که طرفداران، به این زودی‌ها او را در نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول مشاهده کنند.

کوین فایگی اخیراً با وب‌سایت EW مصاحبه‌ای انجام داده و در حین صحبت‌های خود در رابطه با این شایعه‌ها گفته است که:

من به‌ندرت به چیزی نه می‌گویم چرا که همیشه چیز‌های مختلف غافلگیرکننده‌ای (در پروژه‌های استودیوهای مارول) وجود دارد که به وقوع خواهند پیوست ولی فکر می‌کنم که این شایعه‌های منتشر شده (پیش از این نیز) توسط این مرد (کریس ایوانز) تکذیب شده بود.

با وجود صحبت‌های کوین فایگی در این باره، باید نکته دیگری را نیز یادآوری کرد آن هم این‌که این اولین باری نیست که کسی در هالیوود می‌گوید «نه فلان چیز اتفاق نخواهد افتاد» و بعداً، دقیقاً همان چیز اتفاق می‌افتد. با این حال، خود کوین فایگی نیز در میان صحبت‌هایش اشاره کرده که او به ندرت جواب منفی قاطعانه‌ای را به احتمال رخ دادن اتفاقی (در پروژه‌های استودیوهای مارول) داده است، بنابراین به نظر می‌رسد که پاسخ او در این باره قطعی نباشد.

آخرین باری که کریس ایوانز را در نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول مشاهده کرده‌ایم، او در حال سفر به زمان گذشته بوده تا زندگی رؤیایی و دور از کاپیتان آمریکا را تجربه کند و در پایان این سفرش نیز، او سپر نمادین خود را به کاراکتر سم ویلسون با نقش‌آفرینی آنتونی مکی (Anthony Mackie) داده تا این کاراکتر کاپیتان آمریکای بعدی دنیای سینمایی مارول و ادامه دهنده میراث او باشد.

تنها چند روز با زمان به نمایش درآمدن سریال جدید استودیو‌های مارول با نام The Falcon and the Winter Soldier در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس فاصله داریم و قرار است که این سریال به سؤال‌های مخاطبان مبنی بر این‌که کاراکتر سم ویلسون چگونه به کاپیتان آمریکای بعدی دنیای سینمایی مارول تبدیل خواهد شد پاسخ دهد. بازیگر نقش سم ویلسون یعنی آنتونی مکی نیز پیش از این، به شایعه‌های منتشر شده مبنی بر بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا واکنش نشان داده و گفته است که او اطلاعی در این مورد ندارد.

صحبت‌های آنتونی مکی در این باره را می‌توان در ادامه خواند:

(زمانی که گزارش‌های مبنی بر بازگشت کریس ایوانز در نقش کاپیتان آمریکا در دنیای سینمایی مارول منتشر شد) من مشغول ماهیگیری بودم. وقتی که من برگشتم تا مقداری طعمه بخرم، یکی از کسانی که در اسکله بود به من گفت که: آیا از این خبر اطلاعی داری؟ من حدود ۲۰ سال است که طعمه‌های خود را (برای ماهیگیری) از این فرد می‌خرم و اکنون او یک‌دفعه تبدیل به یکی از طرفداران (دنیای سینمایی مارول) شده است. او (پیش از این) اصلاً نمی‌دانست که من چه کسی هستم ولی اکنون یکی از طرفداران مارول شده است.

سپس او در ادامه صحبت‌هایش گفت:

کمپانی مارول، بسیار رازدار است و خنده‌دار و مضحک می‌باشد که ما از هیچ چیز (در رابطه با پروژه‌هایشان) خبر نداریم. من هیچ ایده‌ای در این باره ندارم. (فکر ‌کنم) شخصی که من طعمه‌ها خود را از آن می‌خرم از من بیشتر در رابطه با پروژه‌های مارول خبر داشته باشد.

قرار است که قسمت اول سریال The Falcon and the Winter Soldier در تاریخ ۱۹ مارس (۲۹ اسفند ماه ۱۳۹۹) در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش گذاشته شود.

منبع: کولایدر

1

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Click to Insert Smiley

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette