پیرس برازنان در نقش دکتر فیت به فیلم Black Adam پیوست

25 March 2021 - 22:41
پیرس برازنان

پیرس برازنان قرار است نقش دکتر فیت را در فیلم Black Adam به کارگردانی جوم-کالت سرا و با بازی دوئین جانسون بازی کند.

این خبر توسط خبرگزاری هالیوود ریپورتر گزارش شده و در ادامه آن آمده است: انتخاب پیرس برازنان (Pierce Brosnan) آخرین نقش کلیدی این فیلم را در تکمیل Justice Society «جامعه عدالت» رقم زد. دکتر فیت یکی از بنیان‌گذاران این جامعه در کمیک‌ها است.

چندین کاراکتر در کمیک‌های DC در طول سال‌ها از زمان معرفی دکتر فیت در Golden Age «عصر طلایی» یا به طور دقیق‌تر در بخش کمیک‌های More Fun در مه ۱۹۴۰ لباس او را بر تن داشتند. با این حال طبق گزارش هالیوود ریپورتر، برازنان قرار است نقش کنت نلسون که به کاراکتر دکتر فیت معروف می‌باشد را بازی کند. نلسون پسر یک باستان‌شناس است که مقبره مرموز نابو دانا را می‌گشاید و بعد‌ها توسط این خدای باستان تعلیم می‌بیند تا به یک جادوگر بدل شود و از کلاه سرنوشت استفاده کند.

اعلامیه انتخاب برازنان در گروه بازیگران، همان طور که دوئین جانسون (Dwayne Johnson) اخیرا عکسی را که در آن فیلم‌نامه این فیلم در کنارش باز بود در حساب اینستاگرام خود منتشر کرد، این موضوع را که ساخت این فیلم سرانجام شروع شده است تایید می‌کند.

جانسون گفت:

تقریبا سه ماه تا شروع فیلم‌برداری فیلم Black Adam باقی مانده است و من نمی‌توانم باور کنم که با این (فیلم‌نامه) در انتهای مسیر ساخت هستیم. ساخت این فیلم سفری خارق‌العاده بود! در واقع باورپذیری ساخت چنین فیلمی با توجه به سخت کار کردن ما طی این سال‌ها بیشتر می‌شود.

برازنان به جمع بازیگران بااستعدادی از جمله نواه سنتینو (Noah Centineo) در نقش اتم اسمشر، الدیس هاج (Aldis Hodge) در نقش هاکمن، کوینتسا سویندل (Quintessa Swindell) در نقش سیکلون، مروان کنزاری (Marwan Kenzari) در نقشی که هنوز مشخص نشده است و سارا شاهی (Sarah Shahi) در نقش یک استاد دانشگاه و مبارز آزادی که مقاومت در کهندق را رهبری می‌کند، پیوست. این فیلم توسط جوم کالت-سرا (Jaume Collet-Serra) کارگردانی می‌شود. کالت-سرا همچنین فیلم Jungle Cruise با بازی جانسون و امیلی بلانت (Emily Blunt) که قرار است به زودی منتشر شود را کارگردانی کرده است.

فیلم Black Adam در اصل قرار بود دسامبر ۲۰۲۱ منتشر شود ولی در حال حاضر این فیلم از جدول زمان‌بندی کمپانی برادران وارنر حذف شده است و بدون تاریخ می‌باشد.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.