تریلر سریال ترسناک کمپانی آمازون با نام Them منتشر شد

27 March 2021 - 14:06
سریال Them

پس از منتشر شدن تیزر‌های متعددی از سریال ترسناک «آن‌ها»، کمپانی آمازون بالاخره اولین تریلر رسمی این سریال را منتشر کرد.

سریال Them مجموعه آنتولوژی جدیدی (به برنامه رادیویی یا تلویزیونی‌ای گفته می‌شود که در هر قسمت یا فصل آن از بازیگران و داستان متفاوتی استفاده شود) در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو آمازون می‌باشد. وظیفه تهیه‌کنندگی اجرایی این سریال ترسناک را لنا وایت (Lena Waithe) و لیتل ماروین (Little Marvin) بر عهده داشته‌اند و آن‌ها این سریال را، دریچه‌ای ترسناک برای تعریف کردن مشکلات جامعه آمریکا در گذشته خوانده‌اند.

فصل اول این سریال در دهه ۱۹۵۰ در کشور آمریکا جریان خواهد داشت و داستان آن به صورت مستقیم به نژادپرستی حاکم در آن دوره خواهد پرداخت. دوره‌ای که داستان این سریال در آن تعریف خواهد شد، با نام «مهاجرت بزرگ» شناخته می‌شود که این دوره، شامل حرکت شش میلیون سیاه‌پوست آمریکایی از جنوب روستایی در آمریکا به شمال شرق، غرب میانه و غرب شهری در این کشور می‌باشد که بین سال‌های ۱۹۱۶ و ۱۹۷۰ اتفاق افتاده و این سریال نیز، این دوره را به شکل بسیار ترسناکی به تصویر خواهد کشید.

تریلر پخش شده از سریال Them، بر روی خانواده‌ای با نام اموری (Emory) تمرکز دارد که اعضای این خانواده امید بسیاری را برای داشتن زندگی بهتر دارند و آن‌ها برای به دست آوردن این زندگی، به حومه شهری با نام کامپتن واقع در ایالت لس‌آنجلس نقل مکان کرده‌اند. این خانواده شامل زن و شوهری با نام‌های لاکی و هنری اموری و دو دخترشان با نام‌های روبی و گریسی می‌باشند که در حال مستقر شدن در خانه جدیدشان در حومه شهر کامپتن هستند.

نقش کاراکترهای لاکی و هنری را در این سریال به ترتیب دبورا آئوریند (Deborah Ayorinde) و اشلی توماس (Ashley Thomas) و نقش کاراکترهای روبی و گریسی را نیز به ترتیب شهادی رایت جوزف (Shahadi Wright Joseph) و ملودی هرد (Melody Hurd) ایفا کرده‌اند. خانه و محله‌ آن‌ها در این سریال به عنوان نمادی برای به دست آوردن رؤیای آمریکایی مخصوصاً در دهه ۱۹۵۰ به کار رفته است. موسیقی متن الهام‌بخش حاضر در این تریلر به آرامی با آشنا شدن این خانواده سیاه‌پوست با همسایه‌های سفیدپوست خود شروع به تغییر می‌کند.

این همسایه‌های سفیدپوست، در ابتدا به آن‌ها خوش‌آمد می‌گویند ولی بعداً ثابت می‌شود که این خوش‌آمد گویی‌شان، تهدیدی بیش نبوده است. همسایه‌های آن‌ها با رهبری خانم خانه‌داری با نام بتی وندل و با نقش‌آفرینی الیسون پیل (Alison Pill) با یکدیگر متحد می‌شوند تا بزرگ‌ترین نگرانی خود که ورود این خانواده به محله‌شان است را برطرف کنند. از این موقع به بعد، خانواده اموری به طور مدام مورد حمله قرار می‌گیرند تا مجبور شوند از این محله نقل مکان کنند.

علاوه بر وجود همسایه‌های نژادپرست، با توجه به تریلر به نمایش گذاشته شده از این سریال، به نظر می‌رسد که این خانواده با نیروهایی ماوراءالطبیعه‌ای نیز در خانه جدیدشان روبه‌رو خواهد شد که زندگی آن‌ها را به جهنم تبدیل خواهد کرد. همان‌طور که در تیزر‌های قبلی به نمایش درآمده از این سریال نیز مشخص شده بود، در این تریلر نیز بار دیگر توجه ویژه‌ای به شخصیتی که به ظاهر خواننده دوره‌گردی می‌باشد، شده است.

پوستر‌های منتشر شده از سریال Them را می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

سریال Them

سریال Them

با توجه به تمرکز سریال Them بر روی موضوعاتی مانند نژادپرستی و سیاست جداسازی نژادی به عنوان دست‌ مایه‌ای برای عنصر ترس، سخت است که این سریال را با فیلم‌‌های ترسناک بسیار مشهور و تحسین شدن جوردن پیل (Jordan Peele) مانند فیلم‌های Get Out و Us مقایسه نکنیم چرا که به نظر می‌رسد این سریال، تشابه بسیاری را با این دو فیلم دارد.

همچنین سریال Them، با فیلم ترسناک سال گذشته شبکه اینترنتی نتفلیکس با نام His House نیز تشابه بسیاری دارد چرا که در این فیلم نیز به مانند این سریال، از عنصر‌های نژادپرستی و ماوراءالطبیعه برای منتقل کردن عنصر ترس به مخاطبان استفاده شده است. اگر سریال Them، حتی به اندازه نصف این فیلم‌های نام برده شده نیز موفق ظاهر شود، تماشای آن برای طرفداران ژانر ترسناک قطعاً واجب خواهد شد.

سریال Them برای پخش در تاریخ ۹ آوریل سال جاری (۲۰ فروردین ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو آمازون برنامه‌ریزی شده است.

تریلر جدید به نمایش درآمده از این سریال را می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.