برایان سینگر کارگردان قسمت اول سریال X-Men شد

اخبار سریال ۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۷:۰۲ ب.ظ

بریان سینگر (Bryan Singer) که آخرین فیلم، از مجموعه فیلم‌های مردان اکس: آخرالزمان (X-Men: Apocalypse) را کارگردانی کرده‌بود، از طرف شبکه فاکس (FOX) به عنوان کارگردان قسمت پایلوت مینی سریال بی نام مردان اکس انتخاب شد. با سینما گیمفا همراه باشید.

سازنده، این مینی سریال، مت نیکس (Matt Nix) خالق سریال مهره سوخته (Burn Notice) است. تا کنون تنها قسمت اول از این مجموعه توسط کمپانی فاکس مجوز ساخت گرفته‌است و برایان سینگر هم علاوه بر کارگردانی، تهیه‌کنندگی سریال را هم بر عهده گرفته‌است. طبق گفته سازندگان، داستان سریال  بسیار شبیه به فیلم‌های این مجموعه است و نکته‌ی سورپرایز‌کننده بزرگی ندارد. داستان در مورد یک پدر و مادر معمولی است که فرزندانشان جهش‌یافته هستند و وقتی که می‌فهمند ماموران دولتی به دنبال آن‌ها هستند، به یک تشکیلات زیر زمینی که تمام جهش یافته‌ها در آنجا حضور دارند، می‌روند و آماده مبازه می شوند.

تا کنون تعیین نشده‌است که آیا برایان سینگر ساخت قسمت دیگری از مینی سریال مردان ایکس را برعهده می‌گیرد یا نه. همچنین، هنوز زمان پخش سریال اعلام نشده‌است. با ما همراه باشید تا اطلاعات تکمیلی را در اختیارتان قرار دهیم.

منبع : Darkhorizons

 

12345678910 (هیچ امتیازی ثبت نشده)
Loading...
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید