ساخت فیلم چینی شاه میمون توسط جان وو

4 April 2021 - 10:33

به گزارش هالیوود ریپورتر، جان وو، کارگردان موفق فیلم‌های Mission: Impossible 2 ،Face/Off و Hard Boiled برای تهیه‌کنندگی فیلم اقتباسی از Monkey Master قرارداد امضا کرده است. این فیلم چینی بر اساس مجموعه کتاب‌های کمیک منتشر نشده سال ۲۰۱۶ به نوشته استن لی (Stan Lee) و همکار دیرینه‌اش شاراد دواراجان (Sharad Devarajan) است.

داستان این کتاب کمیک در مورد سفر لی یانگ، باستان‌شناس شهر نیویورک، به هند است. او در آنجا قدرت‌های پنهانی را کشف می‌کند و به یک ابرقهرمان «شاه میمون» تبدیل می‌شود. این شخصیت دارای مهارت‌های هنرهای رزمی و توانایی‌های فرا انسانی است. اگر یانگ خودش را به شکل شاه میمون حفظ کند، قدرت بسیار زیاد، سرعت فوق‌العاده، استعداد تغییر شکل و موی سر جادویی را خواهد داشت که می‌تواند نسخه‌هایی از خودش را تولید کند. این فیلم در حال توسعه است و گزارش‌ها حاکی از آن است که وو بعداً می‌تواند نقش خود را گسترش دهد و کارگردانی فیلم را نیز بر عهده بگیرد.

استن لی در سال ۲۰۱۶ در مورد داستان شاه میمون گفت:

من همیشه شیفته فرهنگ‌ چین و هند بوده‌ام. فرهنگ آن‌ها بسیار فلسفی و غنی از سنت و اخلاق هستند. قبلاً ابرقهرمانان بی‌شماری از هر کشور و هر بخشی از جهان نوشته‌ام، حتی قهرمانان زیادی را از سیارات و کهکشان‌های دیگر خلق کرده‌ام، اما شاه میمون در نقش یک قهرمان مدرن که طرفداران در سراسر دنیا را با مهارت‌های هنرهای رزمی و قدرت‌های مهارناپذیر خود سرگرم می‌کند، منحصر به فرد خواهد بود.

جان وو (John Woo) و دواراجان به همراه گیل چمپیون (Gill Champion) و لوری تیلکین (Lori Tilkin) به عنوان تهیه‌کنندگان فیلم فعالیت خواهند کرد. شایان ذکر است استن لی و دواراجان  قبلاً در Chakra: The Invincible با همدیگر همکاری داشته‌اند.

هنوز مشخص نیست که Monkey Master یا همان شاه میمون چه زمانی اکران می‌شود، اما امیدواریم در اسرع وقت آماده انتشار شود.

منبع: collider

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.