اولین تیزر رسمی از انیمه سریالی Yasuke منتشر شد

15 فروردین 1400 - 14:52
انیمه سریالی Yasuke

کمپانی نتفلیکس علاوه بر منتشر کردن پوستر جدیدی از انیمه سریالی آینده خود با عنوان «یاسوکه»، از اولین تیزر رسمی این انیمه نیز رونمایی کرد.

سریال Yasuke یکی از جدیدترین انیمه‌های سریالی شبکه اینترنتی نتفلیکس می‌باشد. کیت استنفیلد (LaKeith Stanfield) علاوه بر، بر عهده داشتن وظیفه صداپیشگی کاراکتر اصلی این انیمه، یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه نیز بوده است. در حالی که یاسوکه شخصیت تاریخی واقعی و اولین سامورایی آفریقایی می‌باشد ولی داستان این انیمه در نسخه متفاوتی از ژاپن فئودالیسم (نظام ارباب–رعیتی) تعریف خواهد شد که در آن، این کاراکتر مجبور می‌شود برای محافظت از دختر بچه‌ای، دوباره به سبک زندگی خشن سامورایی خود بازگردد.

در اولین تیزر پخش شده از این انیمه سریالی می‌توان برخاستن کاراکتر یاسوکه را از یک خادم به سامورایی بسیار بزرگ که مخالف سنت‌های قدیمی است مشاهده کرد. با این حال پس از این‌‌که او تبدیل به سامورایی بسیار پر ابهت می‌شود، تصمیم می‌گیرد که گذشته تاریکش را پشت سر گذاشته و به عنوان یک قایقران به زندگی خود ادامه دهد. سپس یاسوکه پیش‌گویی را می‌شنود که در آن گفته شده جنگجویی سیاه‌پوست، مردم را از دست شیاطین جهان نجات خواهد داد. طبیعتاً، او مجبور می‌شود که دوباره به سبک زندگی قبلی خود بازگردد. تیزر به نمایش گذاشته شده از این انیمه پر از موجودات خارق‌العاده و صحنه‌های خشن است.

انیمه سریالی Yasuke توسط لسان توماس (LeSean Thomas) خلق شده است. او وظیفه کارگردانی و تهیه‌کنندگی اجرایی این انیمه سریالی را بر عهده داشته است. او در کارنامه خود انیمه‌های بسیاری از جمله انیمه سریالی شبکه اینترنتی نتفلیکس با عنوان Cannon Busters را تولید کرده است. همچنین این پروژه توسط استودیوی انیمیشن‌سازی ژاپنی با نام MAPPA تولید شده است. این استودیو پیش از این نیز انیمه‌های مختلفی را مانند فصل پایانی سریال Attack on Titan تولید کرده است.

انیماتور و کارگردان مطرح ژاپنی با نام تاکشی کوئیکه (Takeshi Koike) نیز وظیفه طراحی شخصیت‌های این انیمه سریالی را بر عهده داشته است. او در کارنامه خود وظیفه کارگردانی انیمه‌های مختلفی از جمله انیمه سینمایی Lupin the Third: The Woman Called Fujiko Mine را بر عهده داشته است. رپر معروف با نام استیون الیسون (Steven Ellison) (ملقب به Flying Lotus) نیز آهنگ‌های این انیمه را تنظیم کرده است.

با وجود این‌که کمپانی نتفلیکس برنامه‌ریزی کرده تا انیمه‌های انحصاری مختلفی را در آینده‌ای نزدیک در شبکه اینترنتی خود پخش کند ولی با این حال، این کمپانی مشخصاً قدم بزرگی را برای تبدیل شدن به مکان مورد علاقه طرفداران انیمه برداشته است. با توجه به حضور بازیگر نامزد دریافت جایزه اسکار یعنی کیت استنفیلد در این پروژه، امکان دارد که این انیمه سریالی حتی بتواند کسانی که به انیمه علاقه ندارند را نیز جذب خود کند.

انیمه سریالی Yasuke قرار است در تاریخ ۲۹ آوریل (۹ اردیبهشت ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

علاوه بر منتشر کردن تیزر رسمی این سریال، کمپانی نتفلیکس پوستری را نیز از آن منتشر کرده که می‌‌توان آن را در ادامه مشاهده کرد:

انیمه سریالی Yasuke

تیزر به نمایش درآمده از این انیمه سریالی را نیز می‌توان در ادامه دید:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.