سلما هایک به فیلم House of Gucci از ریدلی اسکات پیوست

5 April 2021 - 11:34
سلما هایک

سلما هایک به بازیگران فیلم House of Gucci از ریدلی اسکات که قرار است به زودی منتشر شود، پیوست.

ریدلی اسکات (Ridley Scott) ابتدا در سال ۲۰۰۶ شروع به ساخت فیلم House of Gucci کرد، اما سرانجام در سال ۲۰۱۲ و قبل از بستن قرارداد در سال ۲۰۱۹ آن را رها کرد. این فیلم کشته شدن تاجر معروف یعنی مائوریزیو گوچی (Maurizio Gucci) به دست همسر سابقش یعنی پاتریزیا رگیانی (Patrizia Reggiani) و عواقب بعد از مرگش را به تصویر می‌کشد. بازیگران اصلی این فیلم آدام درایور (Adam Driver) در نقش مائوریزیو گوچی و لیدی گاگا (Lady Gaga) در نقش پاتریزیا رگیانی می‌باشند.

طبق گزارش خبرگزاری Deadline: سلما هایک (Salma Hayek) در نقش پینا اوریما به این فیلم پیوسته است. پینا اوریما دوست پاتریزیا رگیانی و فردی (به گفته خود) نهان‌بین است. هایک به گروهی از بازیگران حرفه‌ای از جمله جراد لتو (Jared Leto)، آل ‌پاچینو (Al Pacino)، جرمی آیرونز (Jeremy Irons)، جک هیوستون (Jack Huston) و ریو کارنی (Reeve Carney) پیوسته است. این فیلم در حال حاضر قرار است ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ (۳ تیر) به عنوان یکی از دو فیلم اسکات با هدف لحاظ شدن در فصل جوایز و در کنار The Last Duel اکران شود.

فیلم House of Gucci یکی از پروژه‌های اصلی هایک است که قرار است در سال ۲۰۲۱ داشته باشد. او سال جدید را با فیلم Bliss از آمازون با بازی اوون ویلسون (Owen Wilson) آغاز کرد. فیلم بعدی او به نام The Hitman’s Wife’s Bodyguard، اخیرا تاریخ اکران خود را ۱۶ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۶ خرداد) اعلام کرد. هایک بعد از این پروژه به عنوان یکی از بازیگران فیلم Eternals در نقش آژاکس، رهبر جاودان‌ها، از استودیو مارول دیده خواهد شد. فیلم House of Gucci درست هنگام شروع فصل جوایز اکران خواهد شد. سال ۲۰۲۱ سال بزرگی برای هایک خواهد بود و به نظر می‌رسد که فعالیت این بازیگر به این زودی‌ها کم نمی‌شود.

منبع: Screenrant

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.