اسامی بازیگران جدید فصل دوم Bridgerton اعلام شد

18 فروردین 1400 - 10:12

شبکه شوندالند بازیگران جدید فصل دوم سریال Bridgerton را معرفی کرد. تنور پیش تولید فصل دوم Bridgerton در حال داغ شدن است و انتظار می‌رود فیلم‌برداری این فیلم در بهار امسال آغاز شود. شوندالند (Shondaland) بازیگران جدید سریال Bridgreton 2 از نتفلیکس را از طریق توییتر معرفی کرده است. از بین این بازیگران از همه قابل توجه‌تر، چاریتها چاندران (Charithra Chandran) است که نقش مهم ادوینا شارما را بازی خواهد کرد.

همچنین نقش کیت شارما خواهر ادوین شارما بر عهده سیمون اشلی (Simone Ashley) خواهد بود. خواهر کوچکتر او، ادوینا، «خوش اخلاق و بی نهایت بامحبت» است، در حالیکه خود کیت «ذاتی تیز و طبیعتی مستقل» دارد. طرفداران رمان‌ها می‌دانند که آنتونی ابتدا از ادوینا درخواست ازدواج می‌کند، اما کیت مایل است برای محافظت از خواهرش در برابر برادر بزرگتر سرکش بریجرتون هر کاری انجام دهد.

bridgerton

از دیگر بازیگران جدید فصل دوم سریال Bridgerton می‌توان به شلی کان (Shelley Conn) اشاره کرد که در نقش خانم ماری شارما، مادر کیت و ادوین بازی می‌کند. همچنین کالام لینچ (Calam Lynch) در نقش تیو شارپ و روپرت یانگ (Rupert Young) در نقش جک بازی خواهد کرد. جک یکی از تازه‌واردان جامعه عالی لندن است که با یکی از برجسته‌ترین خانواده‌های این جامعه نسبتی دارد.

خبر ناامیدکننده از فصل جدید Bridgerton این است که رگه ژان پیج (Regé-Jean Page) دیگر در فصل دوم حضور ندارد. با این حال، تمرکز فصل دوم روابط عاشقانه میان کیت و آنتونی است، و اقتباس از فیلم موفقیت‌‎آمیز جولیا کوین The Viscount Who Loved Me از مجموعه موفق کتاب‌های Bridgerton او است.

هنوز تاریخ اکران رسمی فصل دوم Bridgerton اعلام نشده است.

منبع: collider

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.