تاریخ انتشار فیلم The Tomorrow War مشخص شد

19 فروردین 1400 - 13:09
The Tomorrow War

کمپانی آمازون اخیراً از تاریخ انتشار فیلم علمی-تخیلی جدید خود با عنوان «جنگ فردا» در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو رو‌نمایی کرده است.

طبق اعلامیه جدید این کمپانی، فیلم علمی‌-تخیلی The Tomorrow War با نقش‌آفرینی کریس پرت (Chris Pratt) قرار است در فصل تابستان سال جاری در شبکه اینترنتی پرایم ویدیو آمازون در دسترس مشترکان این شبکه قرار گیرد. کمپانی آمازون تاریخ دقیق انتشار این فیلم را ۲ ژوئیه (۱۲ خرداد ماه ۱۴۰۰) اعلام کرده است. وظیفه کارگردانی فیلم The Tomorrow War را کارگردان و نویسنده آمریکایی با نام کریس مک‌کی (Chris McKay) بر عهده داشته است.

طبق گزارش‌های منتشر شده، کمپانی آمازون حق پخش این فیلم را از کمپانی سازنده آن با نام Skydance Media خریداری کرده است. این کمپانی مبلغی بالغ‌بر ۲۰۰ میلیون دلار را صرف به دست آوردن حق پخش فیلم The Tomorrow War کرده است. کمپانی Skydance Media وظیفه توسعه و تولید‌کنندگی این پروژه را بر عهده داشته و همچنین در ابتدا قرار بوده که کمپانی Paramount Pictures وظیفه توزیع و پخش این فیلم را بر عهده داشته باشد.

داستان فیلم The Tomorrow War با از راه رسیدن گروهی از مسافران از سال ۲۰۵۱ به زمان حال آغاز می‌شود. هدف این گروه از سفر به زمان گذشته، تحویل دادن پیامی بسیار ضروری بوده و این پیام بدین شکل می‌باشد که در طی سی سال آینده، انسان‌ها با گونه‌‌ای از بیگانگان کشنده روبه‌رو می‌شوند که علی‌رغم تلاش برای شکست دادنشان، در حال از دست دادن این جنگ هستند.

تنها امید آن‌ها برای تغییر دادن نتیجه این جنگ، فرستادن سرباز‌ها و انسان‌هایی از زمان حال به آینده می‌باشد. در این بین، آن‌ها چندین نفر را برای هدف خود انتخاب می‌کنند که از جمله آن‌ها می‌توان به معلم دبیرستانی با نام دن فارستر (با نقش‌آفرینی کریس پرت) و دانشمندی درخشان با نقش‌آفرینی ایوان استراهاوسکی (Yvonne Strahovski) و پدر این کاراکتر با نقش‌آفرینی جی. کی. سیمونز (J.K. Simmons) اشاره کرد.

جنیفر سالکه (Jennifer Salke) رئیس استودیو‌های آمازون در رابطه با این پروژه گفت:

فیلم The Tomorrow War رویدادی جهانی خواهد بود که مخاطبانمان را در سراسر جهان غافلگیر و حیرت‌زده خواهد کرد. کارگردان این فیلم یعنی کریس مک‌کی طوری این فیلم علمی-تخیلی خاص و پر از صحنه‌های اکشن را تولید کرده که مخاطبان را در صندلی‌هایشان میخکوب خواهد کرد و همچنین با خط داستانی پدر و دختری (حاضر در این فیلم) با احساسات مخاطبان خود بازی خواهد کرد.

کریس مک‌کی حرفه کارگردانی خود را با با کارگردانی فیلم انیمیشنی کمپانی برادران وارنر در سال ۲۰۱۷ با عنوان The Lego Batman Movie آغاز کرده است.

او در رابطه با فیلم The Tomorrow War و گروهی که در ساخت این پروژه نقش داشته‌اند گفت:

من به گروه بازیگری فوق‌العاده و عوامل ساخت حاضر در این پروژه که موفق شده‌اند این فیلم اکشن، علمی‌-تخیلی و خاص را در زمان چالش‌برانگیز کنونی (به علت همه‌گیری ویروس کرونا) تولید کنند بسیار افتخار می‌کنم (چرا که انجام دادن چنین کاری در شرایط حال حاضر) بسیار نادر است.

تماشا کردن تلاش‌های این گروه بازیگری و عوامل ساخت آن در تولید فیلمی اکشن، ترسناک، خنده‌دار و درام برای من مانند به حقیقت پیوستن رؤیایی بوده و امیدوارم که بتوانیم (با این فیلم) مخاطبان خود را در فصل تابستان امسال به وجد بیاوریم.

منبع: ورایتی

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.