کلیپ جدیدی از فیلم Ghostbusters: Afterlife منتشر شد

19 فروردین 1400 - 22:44
فیلم Ghostbusters: Afterlife

کمپانی سونی پیکچرز کلیپ جدیدی از فیلم Ghostbusters: Afterlife منتشر کرده است که تفاوت فیلم جدید را با فرنچایز اصلی آن نشان می‌دهد.

در همسایگی ما چیز عجیبی وجود دارد. کمپانی سونی پیکچرز به تازگی کلیپی از فیلم Ghostbusters: Afterlife منتشر کرده است که تعهد واضح این دنباله به فیلم‌های گذشته را به جهت‌های جدید و غیرقابل انتظاری پیش می‌برد.

این کلیپ کاراکتر پل راد (Paul Rudd) را در حال خرید کردن یک چیز شیرین به تصویر می‌کشد. وقتی آقای Stay-Puft Marshmallow سر و کله‌اش پیدا می‌شود رود دست از گشتن در فروشگاه برمی‌دارد. این بار آقای مارشمالو در حد یک مارشمالو عادی است و مثل قبل از اندازه بزرگی برخوردار نیست، اما همان‌طور که رود سریعا متوجه می‌شود، آن مارشمالو تنها نیست و دقیقا به خاطر صلح نیامده است! خوشبختانه، به نظر نمی‌رسد شرارت آن‌ها هدف خاصی داشته باشد؛ چرا که مارشمالوها از این که همدیگر را کباب کنند شاد می‌شوند.

این فیلم یک پیچ و تاب و آشفتگی شوکه‌کننده به سری اصلی Ghostbusters می‌دهد که با انحراف از نماد اصلی این مجموعه هر دو عنصر کمدی و وحشت را در خود دارد. این موضوع ممکن است یک طرح عالی برای فیلم Ghostbusters: Afterlife باشد که گویی واقعا پای کودکان را به مجموعه Ghostbusters باز کرده است. در واقع با کارگردانی این فیلم توسط جیسون ریتمن (Jason Reitman)، پسر کارگردان Ghostbusters اصلی (قبلی) یعنی ایوان ریتمن (Ivan Reitman)، این فرمول ممکن است در پشت صحنه هم صادق باشد.

این فیلم در اصل قرار بود در ماه جوئیه ۲۰۲۰ منتشر شود، ولی به خاطر همه‌گیری کرونا اکران آن چندین بار به تعویق افتاد. کلیپ امروز این فیلم نشانه خوبی است؛ زیرا با این که هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار تعیین نشده است، سونی به برنامه پاییز ۲۰۲۱ خود متعهد است.

از بازیگران فیلم Ghostbusters: Afterlife می‌توان به فین ولفهارد (Finn Wolfhard) و مک‌کینا گریس (Mckenna Grace) در نقش خواهر و برادری جوان که بعد از به ارث بردن خانه‌ای از پدربزرگشان با مادر خود با بازی کری کون (Carrie Coon) به یک شهر کوچک در اوکلاهاما نقش مکان می‌کنند، اشاره کرد. بسیاری از بازیگران اصلی این فرنچایز از جمله بیل موری (Bill Murray)، دن ایکروید (Dan Aykroyd)، ارنی هادسون (Ernie Hudson)، سیگورنی ویور (Sigourney Weaver) و آنی پاتس (Annie Potts) در این فیلم نیز بازی خواهند کرد. بازیگران جدید این فیلم لوگان کیم (Logan Kim)، جی.کی. سیمونز (J.K. Simmons)، بوکیم وودبین (Bokeem Woodbine) و تریسی لتس (Tracy Letts) هستند. فیلم‌نامه این فیلم توسط جیسون ریتمن و گیل کنان (Gil Kenan) نوشته شده است.

فیلم Ghostbusters: Afterlife قرار است در پاییز ۲۰۲۱ منتشر شود.

کلیپ جدید فیلم Ghostbusters: Afterlife را در کانال یوتیوب مشاهده نمایید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.