آغاز فیلم برداری فصل پایانی سریال بروکلین نه-نه (عکس)

20 فروردین 1400 - 07:00

ملیسا فومرو با انتشاری عکسی در صفحه اینستاگرام خود، خبر از آغاز فیلم‌برداری فصل پایانی سریال کمدی بروکلین نه-نه داد.

ملیسا فومرو (Melissa Fumero) که یکی از بازیگران اصلی سریال بروکلین نه-نه (Brooklyn Nine-Nine) می‌باشد، عکسی را از پشت صحنه دومین روز فیلم‌برداری فصل پایانی این سریال منتشر کرد.

پخش سریال بروکلین نه-نه از سال ۲۰۱۳ آغاز شد و پس از همان فصل نخست، موفق به کسب جایزه بهترین سریال کمدی گلدن گلوب بهترین سریال کمدی شد و اندی سمبرگ (Andy Samberg) نیز جایزه گلدن گلوب بهترین بازیگر نقش اول مرد در سریال کمدی را کسب کرد.

اما با وجود محبوبیت و موفقیت این سریال، شبکه فاکس ساخت این سریال را پس از فصل پنجم متوقف کرد، اما تنها یک روز بعد از این اتفاق، شبکه NBC حق پخش و ساخت این سریال را کسب کرد و ساخت این سریال را ادامه داد.

پس از ساخت ۲ فصل دیگر در شبکه NBC، حدود ۲ ماه قبل بود که اعلام شد که فصل هشتم، فصل پایانی این سریال است و اکنون و با اعلام فومرو، فیلم‌برداری این فصل آغاز شده است و به زودی فصل پایانی این سریال پخش خواهد شد.

فومرو در پست خود، ضمن انتشار عکس زیر از خود در کنار تری کروز (Terry Crews) و آندره بروگر (Andre Braugher)، نوشته است:

به (ایستگاه پلیس) نه-نه برگشتیم. روز قبل آنقدر از بازگشت بر سر کار هیجان زده شده بود که فراموش کردم عکسی از آن بگیرم. در نتیجه این شما و این عکسی از (پشت صحنه) روز دوم.

هنوز زمان قطعی پخش فصل پایانی این سریال مشخص نشده است اما با توجه به آن که دو فصل اخیر در اوایل سال جدید میلادی پخش شده است، انتظار می‌رود که فصل هشتم آن نیز در اوایل سال آینده میلادی (دی و یا بهمن ۱۴۰۰) منتشر شود.

لازم به ذکر است که فصل پایانی این سریال، کوتاه‌ترین فصل آن خواهد بود و تنها شامل ۱۰ قسمت خواهد بود.

منبع: اینستاگرام ملیسا فومرو

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.