تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 جلو افتاد

8 اردیبهشت 1400 - 22:34

بار دیگر تارخ اکران Escape Room 2 تغییر کرد و اینبار شش ماه جلو افتاد. تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 دوباره تغییر کرد اما این بار قرار شد شش ماه زودتر از تاریخ اکران قبلی که ۷ ژانویه ۲۰۲۲ (۱۷ دی ۱۴۰۰) اعلام شده بود منتشر شود. این تغییر ممکن است بدلیل بازگشایی سینماها و استقبال از فیلم‌ها باشد.

نسخه اول Escape Room با نقدهای متفاوتی همراه بود آن هم بیشتر به دلیل چگونگی اولویت قرار دادن فیلم به جای تمرکز بر داستان بود. با این حال، در نسخه اول با بودجه تنها ۹ میلیون دلاری، ۱۵۵ میلیون دلار نصیب سازندگان فیلم شد. بلافاصله دنباله این فیلم وارد مرحله تولید شد. اما بدلیل همه‌گیری کرونا Escape Room 2 چندین بار تاخیر خورد. پس از استقبال پرشور از فیلم‌های Godzilla vs Kong و تداوم موفقیت مورتال کامبت در سینماها، حال استودیوی کلمبیا پیکچرز به موفقیت Escape Room 2 خوش بین است.

داستان Escape Room در مورد گروهی از افرادی است که در دام مرگ می‌افتند. زمانی که این گروه برای زنده ماندن از آن بازی کثیف و خطرناک تمام تلاش خود را می‌کردند، تیلور راسل (Taylor Russell) و لوگان میلر (Logan Miller) متوجه شدند که شبکه‌ای از افراد ثروتمند آن اتاق فرار مرگبار را ساخته‌اند. اگرچه جزئیات مربوط به داستان Escape Room 2 مشخص نشده است، اما انتظار می‌رود که نسخه دوم ادامه اتفاقات نسخه اول باشد. در پایان نسخه اول سازمان قدرتمند قصد داشت بازی جدیدی را برای خلاص شدن از شر بازماندگان طراحی کند.

در Escape Room 2 نیز همانند نسخه اول آدام روبیتل (Adam Robitel) کارگردان و نیل موریتز (Neal H. Moritz) تهیه‌کننده هستند. ایندیا مور (Indya Moore)، هالند رودن (Holland Roden)، ایزابل فورمن (Isabelle Fuhrman)، کارلیتو اولیورو (Carlito Olivero)، توماس کاکرل (Thomas Cocquerel) و جیمز فرین (James Frain) به جمع بازیگران Escape Room 2 پیوستند و راسل و میلر همچنان در نقش‌های قبلی خود بازی خواهند کرد. تاریخ اکران فیلم Escape Room 2 در حال حاضر ۱۶ جولای (۲۵ تیر) اعلام شده است.

منبع: collider

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.