تریلر نیمه پایانی فصل پنجم سریال Lucifer منتشر شد

11 اردیبهشت 1400 - 13:46
Lucifer

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی از اولین تریلر نیمه پایانی فصل پنجم سریال «لوسیفر» رونمایی کرده است.

بخش پایانی فصل پنجم این سریال قرار است در ماه مه در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود. پیش از این نیز مدیر این سریال با نام جو هندرسون (Joe Henderson) تائید کرده بود که فصل ششم و پایانی این سریال در طی ۱۰ قسمت در شبکه اینترنتی نتفلیکس پخش خواهد شد. تام الیس (Tom Ellis) در نقش اصلی این سریال نقش‌آفرینی کرده است.

مدت طولانی است که طرفداران در انتظار تماشای نیمه پایانی فصل پنجم سریال Lucifer هستند چرا که در پایان نیمه ابتدایی فصل پنجم این سریال، داستان به شکل نیمه‌کاره‌ای رها شده بود و همچنین مشخص شده بود که خدای حاضر در جهان این سریال، قرار است دوباره به کره زمین بازگردد.

نقش کاراکتر خدا را در نیمه پایانی فصل پنجم (و احتمالاً ششم) سریال Lucifer، بازیگری با نام دنیس هیزبرت (Dennis Haysbert) ایفا کرده است. طرفداران این سریال می‌دانند که رابطه کاراکتر لوسیفر با پدرش در این سریال رابطه‌ای مختصر و مفید خواهید بود، بنابراین به وضوح مشخص است که رابطه بین آن‌ها، تعیین کننده لحن بسیاری از ماجراهای نیمه پایانی فصل پنجم این سریال خواهد بود. نقش معشوقه کاراکتر لوسیفر (کلویی) را نیز در این سریال بازیگری با نام لورن جرمن (Lauren German) ایفا کرده است.

سه فصل اول این سریال را شبکه Fox پخش کرده که فصل اول دارای ۱۳، فصل دوم ۱۸ و در نهایت فصل سوم آن نیز دارای ۲۶ قسمت بوده است. سپس پس از پایان فصل سوم این سریال، شبکه Fox ساخت ادامه آن را به کل کنسل کرد ولی مدتی بعد کمپانی نتفلیکس با به دست آوردن حق پخش این سریال، شروع به تولید فصل چهارم و ادامه آن کرد. کمپانی نتفلیکس اخیراً تائید کرده که فصل ششم این سریال، فصل پایانی آن خواهد بود.

همچنین در ماه مارس امسال (اسفند ماه ۱۳۹۹) نیز ستاره این سریال یعنی تام الیس با انتشار توییتی در شبکه اجتماعی توییتر، خبر به پایان رسیدن مراحل تولید فصل ششم این سریال را به گوش طرفداران رسانده بود و سپس طرفداران این سریال نیز هشتکی را با عنوان «متشکرم لوسیفر» (#ThankYouLucifer) در توییتر به راه انداختند.

به غیر از تام الیس و دنیس هیزبرت از دیگر بازیگرانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته‌اند می‌توان به ایمی گارسیا (Aimee Garcia)، راچل هاریس (Rachael Harris)، کوین آلخاندرو (Kevin Alejandro)، لزلی-ان برنت (Lesley-Ann Brandt)، دی. بی. وودساید (D.B. Woodside) و اسکارلت استیوز (Scarlett Estevez) اشاره کرد. سریال Lucifer براساس کاراکتر خلق شده در کمیک بوک‌های Vertigo Comics با همین نام ساخته شده است. این کاراکتر را نیل گیمن (Neil Gaiman)، سم کیت (Sam Kieth) و مایک درینگنبرگ (Mike Dringenberg) با همکاری یکدیگر خلق کرده‌اند.

بخش دوم از فصل پنجم سریال Lucifer قرار است در تاریخ ۲۸ مه سال جاری (۷ خرداد ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

تریلر به نمایش درآمده از نیمه پایانی فصل پنجم این سریال را نیز می‌توان از طریق این لینک تماشا کرد.

پوستری نیز از فصل جدید این سریال منتشر شده که می‌‌توان آن را در ادامه مشاهده کرد:

Lucifer

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.