کمپانی برادران وارنر به دنبال کارگردانی سیاه پوست برای فیلم بعدی سوپرمن است

۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۵
Superman

طبق گزارش‌‌های جدید منتشر شده، به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر در جست و جوی بازیگر و کارگردانی سیاه پوست برای فیلم بعدی سوپرمن می‌باشد.

فیلم بعدی Superman قرار است با تمام فیلم‌های قبلی که تا به حال از این کاراکتر ساخته شده، متفاوت باشد. پیش از این نیز، در ماه فوریه امسال (بهمن ماه ۱۳۹۹) مشخص شده بود که کمپانی برادران وارنر نویسنده و روز‌نامه‌نگار تحسین شده آمریکایی با نام تا-نهیسی کوتس (Ta-Nehisi Coates) را برای به قلم درآوردن فیلم‌نامه فیلم بعدی سوپرمن که جی. جی. آبرامز (J.J. Abrams) تولیدکننده آن خواهد بود، استخدام کرده است. همچنین در آن زمان شایعه‌هایی مطرح شده بود مبنی بر این‌که کمپانی برادران وارنر برنامه دارد تا سوپرمن جدید و سیاه‌پوستی را در فیلم بعدی ساخته شده براساس این شخصیت معرفی کند.

اکنون با توجه به گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت هالیوود ریپورتر، به نظر می‌رسد که این شایعات حقیقت دارند، چرا که کمپانی برادران وارنر در حال حاضر، در جست و جوی کارگردانی سیاه‌پوست برای هدایت فیلم بعدی سوپرمن می‌باشد و بدین ترتیب برخلاف پیش‌بینی‌های قبلی، جی. جی. آبرامز وظیفه کارگردانی این فیلم را بر عهده نخواهد داشت و تنها به عنوان تولیدکننده این پروژه در ساخت این فیلم نقش خواهد داشت.

البته هنوز این پروژه در مراحل ابتدایی توسعه‌اش قرار دارد و فیلم‌نامه‌ای که تا-نهیسی کوتس قرار است برای این فیلم بنویسد زودتر از ماه دسامبر امسال (آذر ماه ۱۴۰۰) آماده نخواهد شد ولی با این حال به نظر می‌رسد که کمپانی برادران وارنر به شدت مشتاق انتخاب کارگردانی برای هدایت این پروژه می‌باشد.

علاوه بر این، وب‌سایت هالیوود ریپورتر چندین کارگردان‌ را نیز به عنوان کاندید‌های انتخابی کمپانی برادران وارنر برای هدایت این پروژه نام برده که از جمله آن‌ها می‌توان به کارگردان فیلم Creed II با نام استیون کیپل جونیور (Steven Caple Jr)، کارگردان فیلم Sleight با نام جی. دی. دلارد (J.D. Dillard)، کارگردان فیلم One Night in Miami با نام رجینا کینگ (Regina King) و کارگردان فیلم Judas and the Black Messiah با نام شاکا کینگ (Shaka King) اشاره کرد. با این حال، این امکان نیز وجود دارد که کمپانی برادران وارنر کارگردان‌های بزرگ و سرشناسی مانند رایان کوگلر (Ryan Coogler) یا بری جنکینز (Barry Jenkins) را نیز برای هدایت این فیلم در نظر داشته باشد.

البته رایان کوگلر در حال حاضر مشغول فیلم Black Panther 2 می‌باشد و کار او با این پروژه تا زمان پخش آن در فصل تابستان ۲۰۲۲ به پایان نخواهد رسید، بنابراین می‌توان فرض کرد که او به احتمال بسیار زیاد کارگردان فیلم بعدی سوپرمن نخواهد بود.

به نظر می‌رسد که بیشترین شانس برای کارگردانی این پروژه را شاکا کینگ در اختیار دارد، چرا که فیلم قبلی کارگردانی شده توسط او برای کمپانی برادران وارنر (Judas and the Black Messiah)، موفق به کسب دو جایزه اسکار شده است و همچنین این فیلم در بین نامزد‌های دریافت جایزه اسکار بهترین فیلم نیز قرار گرفته ولی با تمامی این اوصاف، در گزارش منتشر شده توسط وب‌سایت هالیوود ریپورتر تأکید شده که با توجه به قرار داشتن این پروژه در مراحل ابتدایی توسعه‌اش، امکان انتخاب شدن هر کارگردانی برای هدایت این پروژه وجود دارد.

چیزی که کاملاً مشخص می‌باشد این است که فیلم جدید سوپرمن، دنیای سینمایی DC را از جهان خلق شده توسط زک اسنایدر (Zack Snyder) با نام Snyderverse، دور خواهد کرد. همچنین کمپانی برادران وارنر پیش از این نیز اعلام کرده که آن‌ها علی‌رغم درخواست بسیاری از طرفداران برای بازگرداندن دنیای Snydervers، این کار را انجام نخواهند داد و با وجود این‌که فیلم‌هایی مانند Aquaman 2 و The Flash همچنان بخشی از دنیای سینمایی به هم پیوسته DC خواهند بود ولی هدف نهایی این کمپانی برای دنیای گسترده DC، با برنامه‌های زک اسنایدر تفاوت بسیاری دارد.

منبع: کولایدر

0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.