کیت هادسون نیز به جمع بازیگران چاقوکشی ۲ اضافه شد

31 اردیبهشت 1400 - 03:19

روز به روز به تعداد بازیگران مطرح فیلم چاقوکشی ۲ اضافه می‌شود و اکنون مشخص شده است که کیت هادسون، جدیدترین بازیگر این فیلم است.

با توجه به موفقیت عظیم فیلم چاقوکشی (Knives Out)، قسمت دوم این فیلم به خودی خود، به یک فیلم مورد انتظار تبدیل شده بود اما سازندگان این فیلم به این موضوع بسنده نکرده و با استخدام چندین بازیگر مطرح، علاقه‌مندان سینما را شدیدا مشتاق دیدن قسمت دوم آن کرده‌اند.

در حالی که پیشتر خبر از اضافه شدن بازیگران نامزد اسکاری چون ادوارد نورتون (Edward Norton) و لسلی اودم جونیور (Leslie Odom Jr) به این فیلم را داده بودیم، اکنون مشخص شده است که یک بازیگر نامزد اسکار دیگر نیز، در قسمت دوم این فیلم بازی خواهد کرد.

کیت هادسون (Kate Hudson) که در سال ۲۰۰۱ نامزد جایزه اسکار شده بود، جدیدترین بازیگر این مجموعه است که اخیرا قرارداد بازی در این فیلم را امضا کرده و باید به زودی به کشور یونان سفر کند تا در مراحل ساخت و فیلم‌برداری این فیلم حاضر شود.

به مانند سایر بازیگران جدید این مجموعه، از نقشی که هادسون در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت نیز خبری منتشر نشده است. در واقع از قسمت دوم این فیلم، تنها می‌دانیم که کارآگاه بنویت بلانک قرار است یک پرونده قتل دیگر را بررسی و آن را حل کند.

دنیل کریگ (Daniel Craig) که در نقش کارآگاه بلانک بازی می‌کند، تنها بازیگر قسمت نخست این فیلم است که در قسمت دوم این فیلم حضور خواهد داشت. البته ریان جانسن (Rian Johnson) نیز به مانند قسمت نخست، وظیفه کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه این قسمت را بر عهده داشته است.

قسمت نخست این فیلم نیز دارای تیم بازیگری مطرح و بزرگی بود هرچند جانسن به هر کدام از آنها به اندازه کافی پرداخته بود و توانسته بود شخصیت‌های جالبی خلق کرده باشد.

لازم به ذکر است که زمان اکران و انتشار این فیلم که توسط شبکه نتفلیکس ساخته می‌شود، هنوز مشخص نشده است.

منبع: hollywoodreporter

برچسب‌ها: ، ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید