تائید حضور بازیگران اصلی فیلم Hocus Pocus در قسمت دوم آن

22 May 2021 - 11:42
Hocus Pocus

بت میدلر، سارا جسیکا پارکر و کتی ناجیمی قرار است دوباره در نقش‌های قبلی خود، در قسمت دوم فیلم «شعبده‌بازی» کمپانی دیزنی به ایفای نقش بپردازند.

قسمت دوم این فیلم، ادامه‌ای بر فیلم کلاسیک کمپانی دیزنی در سال ۱۹۹۳ با عنوان Hocus Pocus می‌باشد. این سه بازیگر قرار است دوباره در نقش خواهران سندرسون در قسمت دوم این فیلم نقش‌آفرینی کنند.

کمپانی دیزنی در ابتدا خبر ساخته شدن قسمت دوم فیلم Hocus Pocus را در سال ۲۰۱۹ اعلام کرده بود، با امید به این‌که این سه بازیگر مایل باشند که دوباره جهت نقش‌آفرینی در نقش‌های قبلی خود به این پروژه بپیوندند ولی از آن موقع تا به حال، خبر حضور این سه بازیگر در این پروژه تائید نشده بود تا اینکه بت میدلر (Bette Midler)، سارا جسیکا پارکر (Sarah Jessica Parker) و کتی ناجیمی (Kathy Najimy) به‌تازگی خبر حضورشان را در این پروژه تائید کرده‌اند. این پروژه قرار است در فصل پاییز امسال به صورت رسمی وارد مرحله فیلم‌برداری شود و در زمانی در سال ۲۰۲۲ نیز در شبکه اینترنتی دیزنی پلاس به نمایش درآید.

در ابتدا کارگردان و بازیگر آمریکایی با نام آدام شنکمن (Adam Shankman) قرار بوده که وظیفه هدایت این پروژه را بر عهده داشته باشد ولی به دلیل تداخل در برنامه‌های کاری این کارگردان، او دیگر قادر نیست که این پروژه را کارگردانی کند. با این حال، او همچنان به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه در ساخت آن نقش خواهد داشت. آدام شنکمن در حال حاضر، تمام تمرکز خود را بر روی کارگردانی فیلمی با عنوان Disenchanted که ادامه‌ای از فیلم کمدی کمپانی دیزنی در سال ۲۰۰۷ با نام Enchanted می‌باشد، قرار داده است.

کمپانی دیزنی، آن فلچر (Anne Fletcher) را جهت کارگردانی قسمت دوم فیلم Hocus Pocus و جایگزینی آدام شنکمن انتخاب کرده است. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به فیلم کمدی و رمانتیک کمپانی دیزنی در سال ۲۰۰۹ با نام The Proposal و فیلم کمدی سال ۲۰۰۸ کمپانی ۲۰th Century Fox با نام ۲۷ Dresses اشاره کرد.

آن فلچر و آدام شنکمن که برای اولین بار در سال ۱۹۹۰ با یکدیگر ملاقات کرده‌اند، پروژه‌های متعددی را تاکنون با همکاری یکدیگر ساخته‌اند. این دو نفر تا به حال، در ساخت بیش از ۱۰۰ پروژه مختلف با یکدیگر همکاری کرده‌اند. اولین فیلم کارگردانی شده توسط آن فلچر نیز فیلم رمانتیک و درامی با عنوان Step Up و با نقش‌آفرینی بازیگرانی از جمله چنینگ تیتوم (Channing Tatum) و جینا دوان (Jenna Dewan) می‌باشد که آدام شنکمن وظیفه تولید‌کنندگی آن را بر عهده داشته است.

در قسمت اول فیلم Hocus Pocus بت میدلر، سارا جسیکا پارکر و کتی ناجیمی در نقش خواهران جادوگر نفرین شده‌ای از سال ۱۶۹۳، نقش‌آفرینی کرده‌اند. این سه خواهر ترسناک ۳۰۰ سال بعد به صورت ناخواسته، توسط پسر بچه‌ای که به همراه خانواده‌اش از شهر لس‌آنجلس به شهر سالم نقل مکان کرده، دوباره زنده می‌شوند. اکنون آن‌ها در حال تلاش هستند تا خود را با قرن بیستم وقف دهند.

داستان قسمت دوم این فیلم نیز بر روی سه خانم جوان که به صورت ناخواسته خواهران سندرسون را به زمان کنونی در شهر سالم بازگردانده‌اند، تمرکز دارد. اکنون آن‌ها باید با همکاری یکدیگر نقشه‌ای بکشند تا بتوانند این سه جادوگر را متوقف کنند.

منبع:‌ کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.