تیزر جدیدی از فصل چهارم سریال Cobra Kai منتشر شد

7 خرداد 1400 - 13:40
Cobra Kai

تیزر جدید منتشر شده از فصل چهارم سریال «کبرا کای»، خبر از بازگشت توماس ایان گریفیت در نقش کاراکتر تری سیلور می‌دهد.

توماس ایان گریفیت (Thomas Ian Griffith) پیش از این در نقش کاراکتری بی‌رحم، بنیان‌گذار باشگاه Cobra Kai و شخصیت منفی با نام تری سیلور، در فیلم The Karate Kid Part III در سال ۱۹۸۹ ظاهر شده است.

در این تیزر می‌توان کاراکتر تری سیلور را در حالی که در محیطی تاریک ایستاده مشاهده کرد. علاوه بر این در پس‌زمینه این تیزر، صدای برخی از دیالوگ‌های کلاسیک این کاراکتر در فیلم The Karate Kid Part III نیز شنیده می‌شود. این دیالوگ‌ها شامل نکاتی است که او به دانش‌آموزان خود در فیلم The Karate Kid Part III آموزش داده است: «مردی که تحمل نداشته باشد، قادر به مبارزه نیست. مردی که نمی‌تواند نفس بکشد، قادر به مبارزه نیست. مردی که قادر به دیدن نیست، نمی‌تواند مبارزه کند».

این شعار‌ها را خود تری سیلور خلق کرده تا دانش‌آموزانش را به برنده شدن در مسابقات به هر قیمتی که شده (از طریق مبارزه کردن ناعادلانه) تشویق کند.

با این حال، مشهورترین دیالوگ این شخصیت در این تیرز شنیده نمی‌شود و به جای آن، این دیالوگ را می‌توان در پایان این تیرز در قالب نوشته‌ای کوتاه مشاهده کرد، بدین صورت که با محو شدن تصویر این کاراکتر جمله «اکنون درد واقعی آغاز می‌شود» در پایان این تیزر پدیدار می‌شود. این همان دیالوگ مشهوری است که او در بخش پایانی فیلم The Karate Kid Part III و در طی مسابقات قهرمانی به کاراکتر دانیل لاروسو با نقش‌آفرینی رالف ماکیو (Ralph Macchio) گفته است.

این جمله شعار فصل چهارم سریال Cobra Kai است تا به بینندگان این سریال یادآوری کند که کاراکترهای دانیل و جانی لارنس اوقات سختی را در فصل چهارم این سریال سپری خواهند کرد. نقش کاراکتر جانی لارنس را در سریال Cobra Kai بازیگری با نام ویلیام زابکا (William Zabka) ایفا کرده است.

داستان سریال Cobra Kai سه دهه پس از مبارزه نهایی کاراکترهای دانیل لاروسو و جانی لارنس با یکدیگر در قسمت اول فیلم The Karate Kid در سال ۱۹۸۴ روایت می‌‌شود و به کشمکش‌های بین این دو کاراکتر می‌پردازد. داستان این سریال از نگاه رقیب دانیل لاروسو یعنی جانی لارنس روایت می‌شود و با توجه به همین موضوع، این سریال موفق شده که روح تازه‌ای را به این فرنچایز بدمد و به کاراکترهای خود این اجازه را بدهد که فراتر از الگو قدیمی آن‌ها یعنی حضور داشتن تنها به عنوان دشمن و قهرمان داستان، در این سریال ظاهر شوند.

دو فصل اول سریال The Karate Kid در شبکه اینترنتی YouTube Red پخش شده ولی با منصرف شدن این شبکه نسبت به تولید کردن فصل‌های جدیدی برای این سریال، شبکه اینترنتی نتفلیکس حقوق مربوط به این سریال را از این شبکه خریداری کرده است.

در حال حاضر فصل‌های قبلی این سریال را می‌توان در شبکه اینترنتی نتفلیکس تماشا کرد. فصل چهارم این سریال نیز قرار است در اواخر سال ۲۰۲۱ در این شبکه به نمایش گذاشته شود.

تیزر جدید منتشر شده از فصل چهارم سریال Cobra Kai را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.