فیلم‌برداری فصل دوم سریال Preacher آغاز شد

۱۳ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۰:۳۰

روز گذشته خبر رسید که فیلم‌برداری فصل دوم سریال واعظ (Preacher) آغاز شده‌است. با توجه به پروسه طولانی و پیچیده ساخت فصل اول این سریال، نگاهی به حواشی فصل اول و اطلاعات منتشر شده از فصل دوم  انداخته‌ایم. با سینما گیمفا همراه باشید.

بعد از سال‌ها عوض شدن کارگردان و نویسندگان این مجموعه، در نهایت کار ساخت این سریال به تیم کمدی ست روگان (Seth Rogen) و اوان گلدبرگ (Evan Goldberg) سازندگان انیمیشن پارتی سوسیسی (Sausage Party) و شبکه AMC واگذار شد و در تابستان گذشته بالاخره تلاش‌ها به ثمر نشست و اولین فصل سریال از این کمیک‌بوک معروف با سر و صدای زیادی پخش شد. اما آنطور که انتظار می‌رفت نتوانست طرفدارن و منتقدان سرسخت را راضی کند. خوانندگان کمیک و طرفدارن این مجموعه از تغییرات وسیعی که در سریال، اعمال شده بود، ناراحت بودند و به نظر آن‌ها سریال به ویژگی‌ها و ریشه‌های اصلی کمیک بی اعتنایی کرده بود. به طور مثال نباید در فصل اول واچ من (Watchman) حضور پیدا می‌کرد. همین عامل باعث شده که ترتیب وقایع به مقدار زیادی جا به جا شود. از نکات منفی هم که عبور کنیم، گروه بازیگری خوب را می‌شود به عنوان نقطه قوت سریال در نظرگرفت. بازیگرانی همچون دومنیک کوپر (Dominic Cooper) در نقش جسی، روث نگا (Ruth Negga) در نقش تالیپ و جوزف گیلگان (Joseph Gilgun) در نقش کاسیدی در سریال ایفای نقش می‌کنند

اخبار شروع فیلم‌برداری فصل دوم با انتشار عکسی بحث برانگیز، از توئیتر کوپر آغاز شد. از عکس منتشر شده نکته خاصی استخراج نمی‌شود اما ما را با حال هوای خونین فصل دوم آشنا می‌کند. عکس منتشرشده را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

Capture

سریال واعظ (Preacher ) در زمانی نامعلوم در سال ۲۰۱۷ از شبکه AMC پخش می‌شود.

منبع : SCREEN RANT

0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.