اولین تریلر فیلم اکشن Infinite منتشر شد

8 خرداد 1400 - 22:31

به تازگی اولین تریلر فیلم اکشن و علمی-تخیلی Infinite از آنتوان فوکوآ با بازی مارک والبرگ منتشر شده است. این فیلم از ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) به صورت اختصاصی در سرویس پارامونت + پخش می‌شود. فیلم infinite به نویسندگی ایان شور (Ian Shore) بر اساس رمان The Reincarnation Papers از اریک مایکرانز (Eric Maikranz) ساخته شده است. اینم فیلم در مورد مردی به نام ایوان مک‌کالی است که متوجه می‌شود توهمات وی در واقع خاطرات زندگی گذشته است. در اولین تریلر فیلم Infinite شاهد صحنه‌های اکشن و هیجانی و سکانس‌های مبارزه دیوانه‌وار، تصاویر متوهم و تعقیب و گریز ماشین در داخل ساختمان‌ها هستیم.

فیلم Infinite ابتدا قرار بود در تاریخ ۷ اوت ۲۰۲۰ (۱۷ مرداد ۱۳۹۹) در سینماها اکران شود اما بدلیل همه‌گیری کرونا تاخیر خورد، سپس برای اکران در تاریخ ۲۸ مه ۲۰۲۱ (۷ خرداد ۱۴۰۰) برنامه ریزی شد اما به منظور جلوگیری از رقابت با فیلم A Quiet Place Part II دوباره به تاخیر افتاد. پس از آن‌که اعلام شد در تاریخ ۲۴ سپتامبر ۲۰۲۱ (۲ مهر ۱۴۰۰) اکران خواهد شد، پارامونت تصمیم گرفت این فیلم را به مدت نامحدود در سینماها اکران نکند. سپس اعلام شد اولین نمایش این فیلم در ژوئن در پارامونت پلاس پخش خواهد شد.

علاوه بر نقش آفرینی مارک والبرگ (Mark Wahlberg)، بازیگران بزرگ دیگری همچون چیویتل اجیوفور (Chiwetel Ejiofor)، توبی جونز (Toby Jones)، جیسون منتزوکس (Jason Mantzoukas)، دیلن اوبراین (Dylan O’Brien)، سوفی کوکسون (Sophie Cookson) و روپرت فرند (Rupert Friend) در فیلم Infinite حضور دارند. این فیلم یکی از سه فیلم بزرگی است که مارک والبرگ در آن نقش آفرینی می‌کند؛ فیلم درام Joe bell و فیلم Uncharted که از بازی ویدیویی اقتباس شده است دو فیلم دیگری است که والبرگ بازی می‌کند.

فیلم Infinite در تاریخ ۱۰ ژوئن (۲۰ خرداد) در سرویس پارمونت پلاس پخش خواهد شد. در قسمت زیر می‌توانید اولین تریلر هیجانی این فیلم را تماشا کنید.

منبع: collider

برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.