فیلم Paddington 2 کامل بودن امتیاز خود را از دست داد

11 خرداد 1400 - 21:28
فیلم Paddington 2

فیلم  Paddington 2 به خاطر آخرین نقد منفی که از آن شد، کامل بودن امتیاز خود را در مقیاس Rotten Tomatoes از دست داد.

خبرگزاری هالیوودریپورتر دلیل این کسر امتیاز را در این می‌بیند که این فیلم مثل فیلم Citizen Kane امتیاز کامل خود را بعد از نقدهای منفی که طی سال‌ها آمده‌اند از دست داده است. او فقط یک خرس خوب است که سعی می‌کند یک هدیه خوب برای عمه‌اش پیدا کند و سپس به زندان می‌رسد. در قلب ما، این فیلم یک فیلم بی‌نقص است.

نقد منفی که باعث ایراد نقص به این فیلم و محروم کردن آن از امتیاز کامل مقیاس Rotten Tomatoes شده است، از ادی هریسون (Eddie Harrison) که از منتقدان وبسایت Film Authority می‌باشد آمده است. هریسون در بررسی اخیر خود گفت: من فیلم Paddington 2 را برای انتشار در سال ۲۰۱۷ در BBC و در موقعیت‌های دیگری منفی ارزیابی می‌کنم و پای تک‌تک نقد‌هایی که کرده‌ام می‌ایستم. هریسون همچنین فیلم Paddington 2 را “ساختگی و مسخره” خواند.

ولی چه کسی نمی‌تواند فیلم Paddington 2 را دوست داشته باشد؟ فیلمی که سزاوار امتیاز ۱۰۰ درصد باشد؟ فیلم Paddington 2 به گونه‌ای بهترین تفسیر‌ها را درباره سیستم زندان‌ها در چند وقت اخیر داشته است! پدینگتون برای همه جذاب است و حتی از کاراکتر Knuckles McGinty هم می‌برد! و کدام یک از ما وقتی سرانجام عمه لوسی به لندن آمد گریه نکرد؟

متاسفانه، این پایان سلطنت خرس دوست‌داشتنی ما است و حالا انیمیشن Toy Story 2 جای او را در بالای رتبه‌ها گرفته است. حداقل فیلم Paddington 3 در حال حاضر در مرحله ساخت می‌باشد. با این حال پل کینگ (Paul King) برای کارگردانی این فیلم باز نخواهد گشت، اما در عوض روی پروژه پیش‌درآمد Willy Wonka از تیموتی شالامی (Timothée Chalamet) کار خواهد کرد. اما مطمئنا، فیلم Paddington 3 ثابت خواهد کرد که پدینگتون به طور قطع خرسی می‌باشد که کاملا عاشق مربا است.

منبع: Collider

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.