سوفی ترنر در سریال راه پله همبازی کالین فرث می شود

12 خرداد 1400 - 14:35

سوفی ترنر در سریال جنایی راه پله که براساس واقعیت و توسط شبکه اچ‌بی‌او ساخته می‌شود، در نقش دختر خوانده کالین فرث و تونی کولت بازی خواهد کرد.

سریال راه پله (The Staircase)، سریال جدید و جنایی از شبکه HBO MAX است که اخیرا سوفی ترنر (Sophie Turner)؛ بازیگر سریال محبوب بازی تاج‌و‌تخت (Game of Thrones) به جمع بازیگران مطرح آن اضافه شده است.

پیش از این مشخص شده بود که بازیگرانی چون کالین فرث (Colin Firth)، تونی کولت (Toni Collette)، ژولیت بینوش (Juliette Binoche)، پارکر پوزی (Parker Posey) و رزمری دویت (Rosemarie DeWitt) در این سریال حضور خواهند داشت.

این سریال، داستان واقعی مردی به نام مایکل پیترسون (Michael Peterson) را روایت می‌کند که یک رمان نویس بود و در سال ۲۰۰۱، با پلیس تماس گرفته و خبر از مرگ همسر دوم خود می‌دهد.

پیترسون در گزارش خود به پلیس مدعی می‌شود که همسرش به صورت اتفاقی از راه پله‌های منزلشان به پایین افتاده و جان داده است. اما پلیس با بررسی شواهد موجود، به پیترسون مشکوک می‌شود و اکنون پیترسون باید بیگناهی خود را ثابت کند.

فرث در این سریال در نقش پیترسون بازی خواهد کرد و کولت نیز در نقش همسر دوم وی بازی خواهد کرد. ترنر نیز قرار است در نقش دختر خوانده شخصیت فرث بازی کند. پیترسون صاحب ۵ فرزند است.

این سریال که یک سریال کوتاه است، دارای هشت قسمت خواهد بود و براساس مستندی با همین نام ساخته شبکه نتفلیکس و چندین کتاب و مقاله منتشر شده درباره این پرونده، ساخته خواهد شد.

آنتونیو کامپوس (Antonio Campos) که اخیرا فیلم شیطان تمام‌وقت (The Devil All the Time) از وی توسط شبکه نتفلیکس منتشر شد، هر ۸ قسمت این سریال را کارگردانی کرده و یکی از نویسندگان این سریال نیز می‌باشد.

لازم به ذکر است که زمان انتشار این سریال هنوز اعلام نشده است.

منبع: deadline

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.