با انتشار یک عکس، کریس همسورث خبر از پایان فیلمبرداری ثور ۴ داد

13 خرداد 1400 - 17:18

کریس همسورث با انتشار یک پست در صفحه اجتماعی خود، اعلام کرد که فیلم‌برداری فیلم ابرقهرمانی و مورد انتظار ثور ۴ به پایان رسیده است.

ثور: عشق و تندر (Thor: Love and Thunder)، قسمت چهارم مجموعه ثور است که از سال ۲۰۱۱ ساخت این مجموعه آغاز شده و کریس همسورث (Chris Hemsworth) در آن در نقش ثور؛ خدای آذرخش (تندر) بازی کرده است.

فیلم‌برداری قسمت چهارم این مجموعه از چند ماه قبل آغاز شده بود و اکنون و با اعلام همسورث، فیلم‌برداری این فیلم به پایان رسیده است و اکنون در مرحله پس از تولید قرار گرفته است.

در قسمت چهارم این مجموعه علاوه بر همسورث، بازیگران مطرح زیادی چون راسل کرو (Russell Crowe)، ناتالی پورتمن (Natalie Portman)، کریستین بیل (Christian Bale) و تسا تامپسون (Tessa Thompson) نیز به ایفای نقش پرداخته‌اند.

تایکا وایتیتی (Taika Waititi) علاوه بر کارگردانی این قسمت، نویسندگی آن را نیز بر عهده داشته است. همچنین شایان ذکر است که بیل در این قسمت در نقش منفی داستان بازی کرده است.

همسورث با انتشار عکس زیر از خود در کنار وایتیتی، نوشته است:

فیلم‌برداری فیلم ثور: عشق و تندر به پایان رسید. امروز همچنین روز جهانی عدم خودنمایی است که به همین دلیل تصمیم گرفتم این عکس ساده را منتشر کنم. (همسورث در اینجا با کلمه flex بازی می‌کند که هم اشاره به خودنمایی دارد و هم اشاره به بازوهای وی)

این فیلم شدیدا خنده دار و دیوانه‌وار است و ممکن است در بعضی مواقع نیز باعث ناراحتی شما شود. کلی عشق و کلی خنده! (اشاره به نام فیلم)

از تمام اعضای سازنده و بازیگران ممنونم که باعث شدند این فیلم نیز تبدیل به یک ماجراجویی فوق العاده دیگر شود.

لازم به ذکر است که این فیلم قرار است در سال ۲۰۲۲ منتشر شود هرچند هنوز زمان دقیق انتشار آن مشخص نشده است.

منبع: اینستاگرام کریس همسورث

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.