ستارگان جدیدی به فیلم Babylon از دیمین شزل پیوستند

13 خرداد 1400 - 23:38
فیلم Babylon

آخرین فیلم دیمین شزل یعنی فیلم Babylon جمع بازیگران خود را با افزودن چند ستاره کامل کرد.

مکس مینگلا (Max Minghella)، فلی (Flea)، سامارا ویوینگ (Samara Weaving)، روری اسکول (Rory Scovel)، لوکاس هاس (Lukas Haas)، اریک رابرتز (Eric Roberts)، پی.جی برن (P.J. Byrne) و دیمون گاپتون (Damon Gupton) به جمع بازیگران قبلی پیوستند.

این افراد جدید به تازگی به گروه بازیگرانی که پیشتر معرفی شده بودند از جمله مارگو رابی (Margot Robbie)، برد پیت (Brad Pitt)، دیگو کالوا (Diego Calva)، جوان آدپو (Jovan Adepo)، لی جون لی (Li Jun Li) و کاترین واترسون (Katherine Waterson) پیوستند. تهیه‌کنندگان این فیلم الیویا همیلتون (Olivia Hamilton)، مت پلوف (Matt Plouffe)، مارک پلت (Marc Platt) هستند. تهیه‌کنندگان اجرایی این فیلم نیز هلن استابروک (Helen Estabrook)، آدام سیگل (Adam Siegel) و شخص مرد عنکبوتی یعنی توبی مگوایر (Tobey Maguire) هستند.

چیزی که ما درباره این فیلم می‌دانیم این است که دارای زمانی کمی است. وقایع این فیلم در پی زمانی است که فیلم‌های هالیوود از حالت بی‌صدا به فیلم‌هایی با گفت‌وگو تبدیل می‌شوند. بازیگران این فیلم همگی ستاره هستند و اگر این فیلم مانند فیلم دیگر دیمین شزل (Damien Chazelle) یعنی La La Land پیش برود، مطمئنا نوعی احساس غریب در مورد این تغییر عظیم در هالیوود در فیلم وجود خواهد داشت.

این فیلم که به گونه‌ای در بستر تغییر فیلم‌های صامت به فیلم‌های با بافت گفت‌وگو ساخته شده است به گونه‌ای شبیه به فیلم Singin’ In The Rain خواهد بود. فیلم Singin’ In The Rain که در سال ۱۹۵۲ اکران شد، جزئیات دقیقی از نحوه‌ای که بازیگران و استودیوها با تغییر جدید خود را وقف دادند به ما می‌دهد. اگرچه فیلم موفق La La Land از شزل یک فیلم موزیکال بود اما فیلم جدید او این گونه نخواهد بود.

شزل راهی برای کشف لحظات بسیار خاص در هالیوود از طریف روند خلق کردن دارد که شما را در داستان غرق می‌کند. فیلم‌هایی مانند فیلم Whiplash تا مدت‌ها در خاطر ما ماند؛ زیرا شزل کاری می‌کند که شما به داستان اهمیت بدهید، حتی اگر بعضی از کاراکترها ناشناس باشند.

فیلم Babylon قرار است روز کریسمس سال ۲۰۲۲ (۴ دی ۱۴۰۱) در سینماهای انتخابی و ۶ ژانویه ۲۰۲۳ (۱۶ دی ۱۴۰۱) به صورت جهانی اکران شود.

برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.