ویدیویی از پشت صحنه سریال Vikings: Valhalla منتشر شد

18 خرداد 1400 - 23:21
Vikings: Valhalla

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی ویدیویی را از پشت صحنه ساخت سریال «وایکینگ‌ها: والهالا» منتشر کرده که در آن می‌توان برای اولین بار نگاهی را به این سریال انداخت.

این پروژه، ادامه‌ای برای سریال بریتانیایی و تاریخی شبکه History (فصل اول تا بخش ابتدایی فصل ششم) و شبکه اینترنتی پرایم ویدیو کمپانی آمازون (بخش پایانی فصل ششم آن) با عنوان Vikings می‌باشد.

با وجود این‌‌که ویدیو منتشر شده از پشت صحنه ساخت این سریال جزئیاتی را از داستان آن مشخص نمی‌کند ولی با این حال می‌توان در این ویدیو، مقیاس و عظمتی که از این سریال انتظار می‌رود را مشاهده کرد. در این ویدیو، سازه‌های ساخته شده جهت به وجود آوردن جهان این سریال به همراه موارد دیگری از جمله گریم بازیگران آن را می‌توان تماشا کرد. علاوه بر این، در این کلیپ منتشر شده توسط کمپانی نتفلیکس می‌توان چند کشتی بزرگ وایکینگی،‌ جنگی بزرگ و نگاه کوتاهی به نحوه خلق شدن جهان این سریال را نیز مشاهده کرد.

با وجود این‌که سریال Vikings، سریالی بسیار موفق بوده ولی با این حال داستان ادامه ساخته شده برای آن یعنی سریال Vikings: Valhalla، چندین قرن پس از وقایع رخ داده در سریال اصلی، تعریف خواهد شد. این سریال به بررسی ماجراهای مشهورترین نورس‌های تاریخ (نام مردمانی است که در بین قرن‌های هشتم تا یازدهم میلادی به زبانی که امروزه زبان نورس باستان می‌نامیم، صحبت می‌کرده‌اند) در پایان دوران وایکینگ‌ها خواهد پرداخت.

سریال Vikings: Valhalla توسط مایکل هرست (Michael Hirst) و جب استوارت (Jeb Stuart) خلق شده است. از کارهای قبلی جب استوارت می‌توان به نوشتن فیلم‌نامه اولین قسمت از سری فیلم‌های Die Hard با همکاری لارنس گوردون (Lawrence Gordon) اشاره کرد.

از بازیگران حاضر در این سریال نیز می‌توان سم کورلت (Sam Corlett)، فردیا گوستافسون (Frida Gustavsson)، یوهانس هویکور یوهانسون (Jóhannes Haukur Jóhannesson) و دیوید اوکس (David Oakes) را نام برد. در این سریال سم کورلت در نقش لیف اریکسون، فردیا گوستافسون در نقش فریدیس اریکسدوتر، یوهانس هویکور یوهانسون در نقش اولاف هارالدسون و دیوید اوکس نیز در نقش ارل گادوین نقش‌آفرینی کرده‌اند.

از کارهای قبلی بازیگران این سریال نیز می‌توان به نقش‌آفرینی سم کورلت در سریال The Chilling Adventures of Sabrina شبکه اینترنتی نتفلیکس، فردیا گوستافسون در سریال The Witcher، یوهانس هویکور یوهانسون در فیلم کمدی و موزیکال Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga و دیوید اوکس نیز در سریال تاریخی شبکه Showtime با عنوان The Borgias اشاره کرد.

کمپانی نتفلیکس هنوز تاریخی را برای پخش این سریال مشخص نکرده است.

ویدیو منتشر شده از پشت صحنه ساخت این سریال را نیز می‌توان در ادامه مشاهده کرد:

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید