انتشار اولین تصاویر از هریسون فورد در ایندیانا جونز ۵

18 خرداد 1400 - 23:50

ایندیانا جونز بازگشته است! اولین تصاویر از پشت صحنه قسمت پنجم مجموعه ایندیانا جونز منتشر شده است و شاهد بازی هریسون فورد در نقش این شخصیت دوست داشتنی هستیم.

فیلم‌برداری قسمت پنجم مجموعه محبوب ایندیانا جونز (Indiana Jones) از چند روز قبل در کشور انگلیس آغاز شده است و اکنون اولین تصاویر از پشت صحنه این فیلم منتشر شده است.

در این تصاویر، علاوه بر دیدن هریسون فورد (Harrison Ford) با ظاهر شخصیت ایندیانا جونز، شاهد حضور یک بدلکار با ماسکی از چهره جوانی‌های فورد هستیم که به این موضوع اشاره می‌کند که در این فیلم قرار است به گذشته سفر کنیم.

داستان قسمت پنجم این مجموعه هنوز مشخص نشده است اما در تصاویر منتشر شده، بدلکار فورد لباسی را بر تن دارد که شبیه لباسی است که وی در سکانس‌هایی از نخستین فیلم این مجموعه؛ مهاجمان صندوق گمشده (Raiders of the Lost Ark) پوشیده بود و احتمالا به زمان آن فیلم، فلش‌بک خواهیم زد.

گرچه این خبر هنوز تایید نشده است اما گفته می‌شود که در این فیلم، برای آخرین بار شاهد بازی فورد در این نقش خواهیم بود و وی پس از این فیلم، از بازی در این نقش، بازنشسته خواهد شد.

آخرین باری که فورد در این نقش بازی کرده بود، مربوط به سال ۲۰۰۸ و فیلم قلمرو جمجمه بلورین (the Kingdom of the Crystal Skull) می‌شد و گفته می‌شود در این فیلم، شاهد معرفی شخصیتی هستیم که در ادامه، این مجموعه بر روی آن تمرکز خواهد کرد.

قسمت پنجم ایندیانا جونز، اولین قسمت این مجموعه است که توسط استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) کارگردانی نمی‌شود و جیمز منگولد (James Mangold)، وظیفه کارگردانی این اثر را بر عهده خواهد داشت.

به غیر از فورد، بازیگرانی چون فیبی والر-بریج (Phoebe Waller-Bridge) و مس میکلسن (Mads Mikkelsen) نیز در این فیلم به هنرنمایی خواهند پرداخت هرچند در حال حاضر از نقش آنها خبری منتشر نشده است.

لازم به ذکر است که ایندیانا جونز ۵ قرار است در تاریخ ۲۹ ژوئیه ۲۰۲۲ (۷ مرداد ۱۴۰۱) منتشر شود.

منبع: collider و توئیتر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید