شبکه پیکاک سریالی براساس فیلم موفق Ted خواهد ساخت

20 خرداد 1400 - 22:59

فیلم Ted؛ ساخته ست مک‌فارلن، پرفروش‌ترین فیلم درجه سنی بزرگسال تاریخ سینما است که اکنون قرار است یک سریال براساس آن ساخته شود.

شبکه استریم پیکاک اعلام کرد که دستور ساخت سریالی براساس فیلم موفق تد (Ted) را صادر کرده است. این شبکه در حال حاضر در حال مذاکره با ست مک‌فارلن (Seth MacFarlane)؛ سازنده این فیلم و صداپیشه شخصیت تد است تا وی در این سریال نیز به صداپیشگی این شخصیت بپردازد.

فیلم تد که نسخه نخست آن در سال ۲۰۱۲ منتشر شد، به موفقیت عظیمی دست پیدا کرد و با فروش ۵۴۹ میلیون دلاری خود، تبدیل به پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینما با درجه سنی بزرگسال و در ژانر کمدی شد.

نسخه دوم این فیلم نیز در سال ۲۰۱۵ منتشر شد که گرچه نتوانست به موفقیت قسمت نخست دست یابد اما با فروش ۲۱۵ میلیون دلاری، تبدیل به یک فیلم موفق در گیشه شد.

مک‌فارلن یکی از پرکارترین افراد حاضر در تلویزیون محسوب می‌شود. وی که با ساخت و صداپیشگی چندین شخصیت مجموعه تلویزیونی فامیلی گای (Family Guy) به شهرت رسیده بود، در مجموعه بابای آمریکایی! (American Dad!) نیز مشغول فعالیت است.

وی همچنین سازنده مجموعه اورویل (The Orville) است و به عنوان بازیگر نیز در آن حضور دارد. فارلن همچنین در حال حاضر در حال تهیه چند سریال تلویزیونی دیگر نیز می‌باشد و باید دید که آیا حاضر خواهد شد تا صداپیشگی شخصیت تد را نیز به برنامه کاری خود اضافه کند یا که خیر.

لازم به ذکر است که بدون توجه به حضور یا عدم حضور مک‌فارلن به عنوان صداپیشه شخصیت تد در این سریال، وی عضو تیم تهیه‌کنندگان و البته تیم نویسندگان این سریال خواهد بود.

منبع: شبکه استریم پیکاک

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید