حضور لارنس فیشبرن در قسمت چهارم فیلم John Wick تائید شد

21 خرداد 1400 - 14:21
John Wick

لارنس فیشبرن اخیراً در مصاحبه جدیدش با وب‌سایت کولایدر اعلام کرده که او دوباره در قسمت چهارم فیلم «جان ویک» حاضر خواهد شد.

در طی چند هفته گذشته، گروه بازیگری حاضر در فیلم اکشن John Wick 4 بزرگ‌تر و بزرگ‌تر شده‌اند چرا که بازیگران جدیدی از جمله شامیر اندرسون (Shamier Anderson)،‌ دونی ین (Donnie Yen) و رینا ساوایاما (Rina Sawayama) به جمع بازیگران حاضر در این فیلم پیوسته‌اند. علاوه بر این بازیگر‌ها، بیل اسکاشگور (Bill Skarsgard) نیز در حال مذاکره با کمپانی Lionsgate می‌باشد تا به جمع بازیگران قسمت چهارم این فرنچایز اضافه شود.

اکنون مشخص شده که کیانو ریوز (Keanu Reeves) تنها بازیگری نیست که قرار است دوباره نقش قبلی‌اش را در قسمت جدید این فیلم ایفا کند چرا که اخیراً لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) نیز در طی مصاحبه جدیدش با وب‌سایت کولایدر برای تبلیغ فیلم جدید خود با نام The Ice Road، اعلام کرده که او دوباره قرار است در همین نقش، در قسمت چهارم این فیلم حضور داشته باشد.

این بازیگر در قسمت‌های قبلی این فیلم در نقش کاراکتری با نام بوری کینگ (The Bowery King) حاضر شده است.

او در این مصاحبه گفته است:

در طی چند ماه آینده، باید به شهر برلین بروم.

با توجه به صحبت‌های جدید این بازیگر، به نظر می‌رسد گزارش‌های قبلی منتشر شده در رابطه با این فیلم، مبنی بر قرار داشتن مکان اصلی فیلم‌برداری آن در کشورهای آلمان و پاریس صحت داشته باشد. علاوه بر این دو کشور، برخی از صحنه‌های قسمت جدید این فیلم نیز در کشور‌های ژاپن و آمریکا فیلم‌برداری خواهد شد.

متأسفانه لارنس فیشبرن در مصاحبه جدیدش، قادر به صحبت‌ کردن در رابطه با جزئیات داستانی فیلم John Wick 4 نبوده ولی با این حال، این بازیگر در طی صحبت‌هایش گفته که او فیلم‌نامه این فیلم را کامل خوانده است. فیلم‌نامه قسمت چهارم این فرنچایز را برخلاف قسمت‌های قبلی‌اش که دریک کولستاد (Derek Kolstad) وظیفه نوشتن آن‌ها را بر عهده داشته بود، مایکل امرسون (Michael Finch) به قلم درآورده است.

لارنس فیشبرن در مصاحبه جدید خود در رابطه با قسمت جدید این فرنچایز گفته است:

من فیلم‌نامه (قسمت چهارم این فیلم) را خوانده‌ام. (فیلم‌نامه) بسیار، بسیار خوبی است. با وجود این‌‌که (داستان این فیلم) در همان دنیای سه قسمت قبلی‌اش جریان دارد ولی (داستانی) عمیق‌تر می‌باشد. داستان این فیلم از لحاظ دستورالعمل‌ها و قوانین قاتلین و رابطه‌ای که او (جان ویک) مخصوصاً با آقای واتانابه (Mr. Watanabe) در این فیلم دارد، (نسبت به قسمت‌های قبلی) بسیار عمیق‌تر است و واقعاً قلب و روح این فیلم را تشکیل می‌دهد.

براساس گزارش‌های شنیده شده توسط وب‌سایت کولایدر آقای واتانابه، نام یکی از بازیگران جدید این فیلم نیست، بلکه یکی از کاراکترهای حاضر در قسمت چهارم این فرنچایز می‌باشد.

جدیدترین کار لارنس فیشبرن فیلم اکشن و مهیج جدید کمپانی نتفلیکس با نام The Ice Road و با نقش‌آفرینی لیام نیسون (Liam Neeson) می‌باشد که قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن (۴ تیر ماه ۱۴۰۰) در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شود.

فیلم John Wick: Chapter 4 برای پخش در تاریخ ۲۷ مه سال ۲۰۲۲ (۶ خرداد ماه ۱۴۰۱) در سینماها برنامه‌ریزی شده است.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید