فیلم انیمیشنی جدیدی از ارباب حلقه‌ ها ساخته خواهد شد

23 خرداد 1400 - 13:16
The War of the Rohirrim

کمپانی‌های New Line Cinema و برادران وارنر قصد دارند فیلم انیمیشنی جدیدی را از دنیای ارباب حلقه‌ها با نام The War of the Rohirrim تولید کنند.

داستان این فیلم انیمیشنی بر روی یکی از شخصیت‌های افسانه‌ای حاضر در دنیای ارباب حلقه‌ها یعنی نهمین پادشاه روهان با نام هلم همرهند (Helm Hammerhand) تمرکز خواهد داشت. علاوه بر این، فیلم انیمیشنی The War of the Rohirrim داستان قلعه بسیار مشهور این پادشاه که Helm’s Deep نام دارد را نیز گسترش خواهد داد.

انیمیشن The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim قرار است توسط کارگردان ژاپنی با نام کنجی کامیاما (Kenji Kamiyama) کارگردانی شود. از کارهای قبلی این کارگردان می‌توان به انیمیشن‌های کلاسیکی از جمله انیمیشن اکشن و ژاپنی Jin-Roh: The Wolf Brigade در سال ۱۹۹۹ و انیمیشن آخرالزمانی Akira در سال ۱۹۸۸ اشاره کرد. این کارگردان شهرت خود را بیشتر برای کارگردانی سریال کلاسیک و بسیار پرطرفدار Ghost in the Shell: Stand Alone Complex به دست آورده است.

فیلم‌نامه انیمیشن جدید ارباب حلقه‌ها را جفری آدیس (Jeffrey Addiss) و ویل متیوز (Will Matthews) با همکاری یکدیگر به قلم درخواهند آورد. این دو نویسنده در کارنامه خود وظیفه نوشتن فیلم‌‌نامه سریال فانتزی شبکه اینترنتی نتفلیکس با عنوان The Dark Crystal: Age of Resistance را در سال ۲۰۱۹ بر عهده داشته‌اند. آن‌ها توانسته‌اند که در نوشتن فیلم‌نامه این سریال توازن عالی را بین داستان‌سرایی عظیم آن و لحظه‌های خودمانی بین کاراکترها، به وجود آورند.

علاوه بر این دو نفر، نویسنده و تولید‌کننده نیوزیلندی برنده جایزه اسکار با نام فیلیپا بوینس (Philippa Boyens) نیز که پیش از این یکی از نویسندگان فیلم‌نامه سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها بوده، قرار است به عنوان مشاور در این پروژه حضور داشته باشد.

بخش انیمیشنی کمپانی برادران وارنر و کمپانی New Line Cinema تمرکز بسیاری را بر روی تولید این پروژه قرار داده‌اند چرا که در بیانیه مطبوعاتی مشترک منتشر شده توسط این دو کمپانی، آن‌ها اعلام کرده‌اند که «در حال سرعت دادن به روند تولید (این فیلم انیمیشنی) برای به نمایش گذاشتن (هر چه سریع‌ترش) در سینماها هستند». صداپیشگان حاضر در این فیلم انیمیشنی نیز به‌زودی انتخاب خواهند شد.

خبر ساخته شدن فیلم انیمیشنی The War of the Rohirrim از دنیای ارباب حلقه‌ها، نه تنها برای علاقه‌مندان به فیلم‌های انیمیشنی بلکه برای طرفداران سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها نیز خبری بسیار هیجان‌انگیز است. شاید بتوان گفت که سکانس نبرد Helm’s Deep در سری فیلم‌های ارباب حلقه‌ها، بهترین سکانس اکشن این سه‌گانه و یکی از بهترین نبردهای عظیم به نمایش درآمده در سینما می‌باشد. داستان فیلم انیمیشنی The War of the Rohirrim براساس نبردی می‌باشد که باعث نام‌گذاری این قلعه به Helm’s Deep شده و با توجه به این موضوع، این پروژه می‌تواند به راحتی تبدیل به فیلم انیمیشنی بسیار جالبی شود.

جزئیات دیگری از فیلم انیمیشنی The Lord of the Rings: The War of the Rohirrim منتشر نشده است.

منبع: کولایدر

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.