همکاری سازندگان فیلم های احضار و اره برای ساخت فیلمی ترسناک و واقعی

23 خرداد 1400 - 19:13

دارن لین بوسمن؛ کارگردان ۴ قسمت از مجموعه اره، قرار است به زودی ساخت مجموعه سینمایی و ترسناک عمارت لالوری را با کمک تیم سازندگان مجموعه احضار، آغاز کند.

چاد و کری هیس (Chad, Carey Hayes) که وظیفه نویسندگی قسمت نخست مجموعه موفق احضار (The Conjuring) را بر عهده داشتند و جزو سازندگان آن بوده‌اند، فیلم‌نامه فیلم جدید خود را نوشته و برای ساخت آن، با کارگردان آخرین قسمت از مجموعه اره (Saw)، به توافق رسیدند.

دارن لین بوسمن (Darren Lynn Bousman‎) که علاوه بر قسمت آخر مجموعه اره، کارگردانی ۳ قسمت دیگر آن را نیز بر عهده داشته است، قرار است کارگردانی قسمت نخست مجموعه فیلم‌های جدیدی را بر عهده گیرد که داستان آن برپایه واقعیت است.

این مجموعه فیلم که عمارت لالوری (The LaLaurie Mansion) نام دارد، در زمان حال روایت خواهد شد و مرتبط با عمارت لالوری است که به خاطر یکی از ساکنین سابق آن، به شهرت رسیده است.

ماری دلفین مکارتی (Marie Delphine Macarty) که با نام مادام لالوری (Madame LaLaurie) مشهور است، نام یک زن و صاحب عمارت لالوری در سده ۱۹ میلادی بود که خدمتکاران و برده‌های خود را به وحتشناک‌ترین شکل ممکن، به قتل می‌رساند. پس از یک آتش سوزی در این عمارت، راز وی برملا شد ولی وی در نهایت توانست از دست قانون فرار کند.

تصویر مادام لالوری و عمارت لالوری در زمان حال … این عمارت پس از آتش سوزی، بازسازی شد …

بازدید از این خانه از سال ۱۹۳۲ تاکنون ممنوع بوده است با این حال عوامل سازنده این مجموعه جدید اعلام کرده‌اند که بخشی از فیلم‌برداری این فیلم را در این مکان انجام خواهند داد. صاحب کنونی این عمارت، از دوستان یکی از تهیه‌کنندگان این فیلم است و به همین دلیل به آنها اجازه حضور در این خانه را داده است.

گرچه هنوز بازیگری برای این فیلم انتخاب نشده است و فیلم‌برداری آن آغاز نشده، اما سازندگان این فیلم امیدوارند که بتوانند این فیلم را در اواخر سال کنونی میلادی، منتشر کنند و روند ساخت این فیلم، به سرعت در حال انجام است.

همچنین گفته می‌شود که رقابت زیادی بین استودیوهای مطرح فیلم‌سازی و شرکت‌های استریم فیلم (نتفلیکس، آمازون و…)، برای گرفتن حق پخش این مجموعه به وجود آمده است.

قرار است این مجموعه در طی چند قسمت، به بررسی اتفاقاتی که اخیرا در این عمارت رخ داده بپردازد و در نهایت نیز داستان دلفین لالوری را روایت کند.

لازم به ذکر است که در فصل سوم سریال بسیار موفق داستان ترسناک آمریکایی (American Horror Story)، کتی بیتس (Kathy Bates) در نقش دلفین لالوری به ایفای نقش پرداخته بود.

منبع: deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید