اسپین‌ آفی از سریال انیمیشنی Castlevania ساخته خواهد شد

24 خرداد 1400 - 11:52
Castlevania

کمپانی نتفلیکس به‌تازگی خبر ساخت اسپین‌آفی را از سریال انیمیشنی خود با عنوان «کسلوانیا» اعلام کرده است.

سریال انیمیشنی Castlevania، اخیراً آخرین فصلش در شبکه اینترنتی نتفلیکس به نمایش گذاشته شده و اکنون کمپانی نتفلیکس قصد دارد که اسپین‌آفی را از این عنوان پرطرفدار تولید کند. ستاره این اسپین‌آف نیز درست مانند سریال انیمیشنی Castlevania، یکی دیگر از کاراکترهای محبوب حاضر در سری بازی‌های ویدیویی Castlevania خواهد بود.

کمپانی نتفلیکس اعلام کرده که داستان سریال انیمیشنی جدید آن‌ها از سری بازی‌های ویدیویی Castlevania، در سال ۱۷۹۲ در کشور فرانسه و در دوران انقلاب کبیر این کشور روایت خواهد شد. علاوه بر این، ستاره این سریال قرار است کاراکتری با نام ریکتر بلمونت (Richter Belmont) باشد که کاراکتر دیگری با نام ماریا رنارد نیز او را در ماجراجویی‌هایش در این سریال همراهی خواهد کرد. این دو کاراکتر جزء شخصیت‌های محبوب و پرطرفدار حاضر در سری بازی‌های ویدیویی Rondo of Blood و Symphony of the Night می‌‌باشند.

فیلم‌نامه این سریال انیمیشنی را فیلم‌نامه‌نویس بریتانیایی با نام کلایو بردلی (Clive Bradley) به قلم درخواهد آورد. او علاوه بر نوشتن فیلم‌نامه این اسپین‌آف، به عنوان مدیر این سریال نیز در ساخت این پروژه نقش خواهد داشت. کوین کولده (Kevin Kolde) نیز این پروژه را برای کمپانی نتفلیکس تولید خواهد کرد. استودیو انیمیشن‌سازی Powerhouse Animation نیز همچنان به عنوان استودیو تولید‌کننده سریال‌های انیمیشنی Castlevania، به ساخت این سریال جدید خواهد پرداخت. این سریال توسط آدام دیتز (Adam Deats) و سم دیتز (Sam Deats) کارگردانی خواهد شد.

کاراکتر ریکتر بلمونت یکی از نوادگان ستاره سریال Castlevania با نام ترور بلمونت می‌باشد. این کاراکتر برای اولین بار در بازی ویدیویی Castlevania: Rondo of Blood (که در آمریکا با نام Castlevania: Dracula X شناخته می‌شود) ظاهر شده و سپس او به عنوان قهرمان اصلی، در یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین قسمت از سری بازی‌های ویدیویی Castlevania با عنوان Symphony of the Night حاضر شده است. او در این بازی پس از تصاحب قلعه دراکولا، تلاش کرده که دارکولا را زنده کند.

نکته جالب توجه این می‌باشد که ریکتر بلمونت در بازی Castlevania: Rondo of Blood، به عنوان مردی بالغ به تصویر کشیده شده در حالی که کاراکتر ماریا رنارد در نقش بچه‌ای کم سن و سال، او را در این بازی همراهی کرده است.

با وجود اقتباس‌ نیمه‌کاره انجام شده از سری بازی‌های ویدیویی Castlevania در سریال آن،‌ کمپانی نتفلیکس می‌تواند بار دیگر با انجام اقتباسی نیمه‌کاره، سریال انیمیشنی دیگری را درباره جنگ‌جویی خشن و بدبین که بچه‌ای دمدمی مزاج، بانمک و شلوغ را به فرزندی خود قبول می‌کند، تولید کند.

این فرمول در دیگر سریال‌ها از جمله سریال انیمیشنی دیگر شبکه اینترنتی نتفلیکس با عنوان Yasuke، سریال لایو اکشن شبکه اینترنتی دیزنی پلاس از دنیای جنگ ستارگان با نام The Mandalorian و سریال انیمیشنی The Bad Batch بسیار موفق ظاهر شده، بنابراین کمپانی نتفلیکس می‌تواند بار دیگر از این فرمول، در سریال انیمیشنی جدید خود از سری بازی‌های ویدیویی Castlevania استفاده کند.

کمپانی نتفلیکس هنوز جزئیات دیگری را از این اسپن‌آف مشخص نکرده است.

منبع: کولایدر

برچسب‌ها: ، ،

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید