تریلر نهایی فیلم The Tomorrow War با بازی کریس پرت منتشر شد

26 خرداد 1400 - 14:15
فیلم The Tomorrow War

کمپانی آمازون تریلر نهایی فیلم پیش روی خود یعنی The Tomorrow War با بازی کریس پرت را منتشر کرد. موضوع این فیلم حول مسائل آخرالزمان، بیگانگان و سفر در زمان است.

تریلر جدید با رویارویی کاراکتر کریس پرت (Chris Pratt) یعنی دن فارستر و کاراکتر پدر عجیبش با بازی جی. کی. سیمونز (J.K. Simmons) آغاز می‌شود. تنش آشکاری بین این دو نفر وجود دارد، اما به محض این که دن درخواست کمک می‌کند پدرش آماده است که هر طور که می‌تواند از او حمایت کند. با وجود این که فیلم The Tomorrow War دارای صحنه‌های اکشن و علمی-تخیلی زیادی است، تریلر نهایی در تلاش است تا مسائل مهم‌تری از جمله روابط و دوستی و خانواده را خاطرنشان کند، قبل از این که خود فیلم روی آن‌ها تمرکز کند.

تریلر نهایی فیلم The Tomorrow War همچنین با نشان دادن گروهی از مسافران زمان که به گذشته بازمی‌گردند تا به ما هشدار دهند که یک جنگ بین‌کهکشانی رخ خواهد داد که در آن بشریت شکست می‌خورد، نوعی مفهوم کنجکاوی را به ما یادآوری می‌کند. این به خود مردم بستگی دارد که به آینده سفر کنند و به بشریت با تعدادشان کمک کنند تا در مقابل بیگانگان مهاجم برتری یابند. تریلر نهایی همچنین بسیاری از بیگانگان را نشان می‌دهد: هیولاهایی با شاخک و دندان که به نوعی قادر به پرواز هم هستند، در نتیجه به طور قطع شکست دادن این دشمنان سخت خواهد بود.

فیلم The Tomorrow War اولین لایواکشنی است که کارگردانی آن به دست کریس مک‌کی (Chris McKay) انجام می‌شود. فیلم‌نامه این پروژه توسط زک دین (Zach Dean) نوشته شده است. از دیگر بازیگران این فیلم می‌توان به یوون استراهوفسکی (Yvonne Strahovski)، بتی گیلپین (Betty Gilpin)، سم ریچاردسون (Sam Richardson)، ادوین هاج (Edwin Hodge)، جاسمین متیوس (Jasmine Mathews)، رایان کیرا آرمسترانگ (Ryan Kiera Armstrong)، مری لین راجسکوب (Mary Lynn Rajskub)، تئو وون (Theo Von) و کیت پاروز (Keith Powers) اشاره کرد.

فیلم The Tomorrow War پس از فروش توسط کمپانی پارامونت، در تاریخ ۲ ژوئیه (۱۱ تیر) از یک نمایش سینمایی می‌گذرد و به طور انحصاری در استریمر Amazon Prime Video منتشر می‌شود.

خلاصه رسمی فیلم The Tomorrow War در قسمت زیر آمده است:

زمانی که گروهی از سال ۲۰۵۱ به زمان ما می‌‍‌آیند تا خبری اضطراری را به ما دهند، دنیا از هم می‌‍‌پاشد. خبر آن‌ها این است: سی سال بعد بشر در جنگ جهانی علیه یک گونه بیگانه شکست می‌‍‌خورد. تنها امید زنده ماندن این است که سربازان و غیرنظامیان از زمان حال به آینده منتقل شده و به جنگ بپیوندند. در میان افرادی که انتخاب شده‌اند، معلم دبیرستانی به نام دن فارستر با بازی کریس پرت وجود دارد. دن که مصمم است جهان را برای دختر جوانش نجات دهد، در تلاش ناامیدانه‌ای برای بازنویسی سرنوشت کره زمین با یک دانشمند درخشان با بازی یوون استرهوفسکی و پدر عجیبش با بازی جی. کی. سیمونز همکاری می‌‍‌کند.

تریلر این فیلم را در کانال یوتیوب مشاهده نمایید.

منبع: Collider

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید