هیرویوکی سانادا به فیلم جان ویک ۴ پیوست

28 خرداد 1400 - 22:44

هیرویوکی سانادا؛ بازیگر مطرح ژاپنی، جدیدترین بازیگر تیم پرستاره فیلم مورد انتظار جان ویک ۴ است.

روز به روز به تعداد بازیگران قسمت چهارم مجموعه فیلم‌های محبوب و اکشن جان ویک (John Wick) اضافه می‌شود. در حالی که اخیرا خبر از اضافه شدن بیل اسکاشگورد (Bill Skarsgard) و بازگشت لارنس فیشبرن (Laurence Fishburne) به این فیلم داده بودیم، اکنون یکی از مطرح‌ترین بازیگران ژاپنی هالیوود، به این فیلم اضافه شده است.

هیرویوکی سانادا (Hiroyuki Sanada) که اخیرا در دو فیلم مورتال کامبت (Mortal Kombat) و ارتش مردگان (Army of the Dead) به هنرنمایی پرداخته بود، عضو جدید این فیلم است که باید به زودی در مقابل کیانو ریوز (Keanu Reeves) در فیلم جان ویک ۴ بازی کند.

با توجه به این که تاکنون خبری از داستان قسمت چهارم این فیلم منتشر نشده است، نقشی که سادانا در آن به ایفای نقش خواهد پرداخت نیز مشخص نیست هرچند گفته می‌شود که وی نقش مهمی در این فیلم خواهد داشت.

چاد استاهلسکی (Chad Stahelski) که به مانند ۳ قسمت نخست، وظیفه کارگردانی این قسمت را نیز بر عهده دارد، درباره اضافه شدن سانادا به این فیلم گفت:

با توجه به این که مدت زمان زیادی است که بازی و توانایی هیرویوکی به عنوان یک بازیگر سبک اکشن را تحسین کرده‌ام، باعث خوشحالی و افتخارم است که اکنون می‌توانم به وی بابت ورود به خانواده جان ویک، خوش آمد بگویم.

فیلم‌برداری این فیلم قرار است از چند هفته دیگر آغاز شود. در ابتدا قرار بود که قسمت چهارم و پنجم این مجموعه به صورت همزمان فیلم‌برداری شود اما با توجه به شیوع ویروس کرونا، این موضوع دیگر رخ نخواهد داد و تنها قسمت چهارم این مجموعه فیلم‌برداری خواهد شد.

لازم به ذکر است که قسمت چهارم جان ویک قرار است در تاریخ ۲۲ مه ۲۰۲۲ (۶ خرداد ۱۴۰۱) منتشر شود.

منبع: deadline

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.