سم رکنر به جمع بازیگران فیلم جدید استیون اسپیلبرگ پیوست

29 خرداد 1400 - 14:22
The Fabelmans

بازیگر جوان استرالیایی با نام سم رکنر، به جمع بازیگران حاضر در فیلم جدید استیون اسپیلبرگ با نام The Fabelmans اضافه شده است.

فیلم جدید این کارگردان The Fabelmans نام دارد. این فیلم اتوبیوگرافی (زندگی‌نامه‌ای که به‌ دست خود فرد نوشته می‌شود)، پروژه بعدی این کارگردان مطرح هالیوودی پس از فیلم موزیکالش با نام West Side Story که قرار است در اواخر سال جاری در سینماها به نمایش گذاشته شود، می‌باشد.

به غیر از سم رکنر (Sam Rechner) از دیگر بازیگران مطرحی که قرار است در این پروژه به ایفای نقش بپردازند می‌توان به پل دینو (Paul Dano)، میشل ویلیامز (Michelle Williams)، ست روگن (Seth Rogen)، جولیا باترز (Julia Butters) و گابریل لابل (Gabriel Labelle) اشاره کرد.

فیلم The Fabelmans براساس دوران کودکی این کارگردان مطرح هالیوودی ساخته خواهد شد.

این فیلم دومین پروژه سینمایی سم رکنر خواهد بود. اولین پروژه سینمایی این بازیگر جوان، فیلم درام استرالیایی با عنوان Ruby’s Choice می‌باشد که قرار است به‌زودی در سینماها به نمایش گذاشته شده و از دیگر بازیگر حاضر در آن نیز می‌توان به جین سیمور (Jane Seymour) اشاره کرد. علاوه بر آن، این بازیگر جوان در تئاتر‌های مختلفی نیز نقش‌آفرینی کرده که از جمله آن‌ها می‌توان به دو تئاتر Animal Farm و ۱۲ Angry Men اشاره کرد.

نقش پدر استیون اسپیلبرگ (Steven Spielberg) را در این فیلم، پل دینو و نقش مادرش را نیز میشل ویلیامز ایفا خواهند کرد. ست روگن نیز قرار است در نقش یکی از ‌عمو‌های مورد علاقه این کارگردان در این فیلم نقش‌آفرینی کند. گابریل لابل نیز که اخیراً برای بازی در این فیلم انتخاب شده، قرار است نقش استیون اسپیلبرگ جوان را در این پروژه ایفا کند.

فیلم‌نامه این فیلم را خود استیون اسپیلبرگ با همکاری یکی از همکاران همیشگی خود با نام تونی کوشنر (Tony Kushner) به قلم درآورده است. از کارهای قبلی این دو نفر با همکاری یکدیگر می‌توان به فیلم Lincoln در سال ۲۰۱۲ و فیلم اکشن Munich در سال ۲۰۰۵ اشاره کرد. فیلم The Fabelmans اولین پروژه‌ای است که استیون اسپیلبرگ پس از مدتی طولانی، علاوه بر کارگردانی‌اش وظیفه نوشتن فیلم‌نامه آن را خودش برعهده داشته است. آخرین باری که او فیلم‌نامه پروژه‌ای را به قلم درآورده، مربوط به فیلم A.I. Artificial Intelligence در سال ۲۰۰۱ می‌باشد.

استیون اسپیلبرگ علاوه بر کارگردانی و نوشتن فیلم‌نامه این پروژه، وظیفه تولید‌کنندگی آن را نیز بر عهده خواهد داشت. از دیگر تولید‌کنندگان فیلم The Fabelmans نیز می‌توان به تونی کوشنر و کریستی ماکوسکو کریگر (Kristie Macosko Krieger) اشاره کرد. کریستی ماکوسکو کریگر پیش از این نیز تولید‌کننده پروژه‌های قبلی این کارگردان از جمله فیلم‌های The Post و Ready Player One و همچنین فیلم آینده او با نام West Side Story بوده است.

استیون اسپیلبرگ کار فیلم‌برداری فیلم دیگر خود با نام West Side Story را در سال ۲۰۱۹ به پایان رسانده و قرار بوده که این فیلم در ماه دسامبر سال ۲۰۲۰ در سینماها به نمایش گذاشته شود ولی به علت همه‌گیری ویروس کرونا و تعطیلی بسیاری از سینماها، تاریخ پخش آن به ماه دسامبر امسال (آذر ماه ۱۴۰۰) موکول شده است.

فیلم The Fabelmans قرار است در ماه ژوئیه سال جاری (تیر ماه ۱۴۰۰) در ناحیه‌ای از شهر لس‌آنجلس آمریکا به صورت رسمی وارد مرحله فیلم‌برداری شود و در زمانی در سال ۲۰۲۲ نیز در سینماها به نمایش گذاشته شود.

منبع: کولایدر

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.