همبازی شدن کریستف والتس و ویلم دفو در ساخته جدید والتر هیل

1 تیر 1400 - 04:12

کریستف والتس قرار است به زودی در کنار ویلم دفو، در وسترن Dead for a Dollar که توسط والتر هیل ساخته خواهد شد، به بازی بپردازد.

کریستف والتس (Christoph Waltz) که در سال ۲۰۱۲ برای بازی در فیلم وسترن جنگوی زنجیرگسسته (Django Unchained) موفق به کسب دومین جایزه اسکار خود شد، قرار است در یک فیلم وسترن دیگر، به بازی در نقش یک شکارچی جایزه‌بگیر (Bounty hunter) بپردازد.

در این فیلم که Dead for a Dollar نام دارد و توسط والتر هیل (Walter Hill) کارگردانی خواهد شد، علاوه بر والتس، ویلم دفو (Willem Dafoe) نیز به هنرنمایی در نقش دشمن وی خواهد پرداخت.

هیل ۷۹ ساله که سابقه ساخت فیلم‌های اکشن زیادی چون سلحشوران (The Warriors) محصول ۱۹۷۹ و داغ سرخ (Red Heat) محصول ۱۹۸۸ را در کارنامه دارد، علاوه بر کارگردانی، فیلم‌نامه این اثر را نیز خواهد نوشت.

داستان این فیلم در سال ۱۸۹۷ میلادی رخ می‌دهد و درباره شخصیتی به نام مکس (با بازی والتس) است که سابقاً شکارچی جایزه‌بگیر بوده است و اکنون برای برگرداندن همسر گروگان گرفته شده یکی افراد قدرتمند منطقه، استخدام می‌شود.

به مکس گفته می‌شود که این زن توسط یک فراری ارتش به نام اِلایجا گروگان گرفته شده است اما وقتی وی به دنبال این زن می‌رود، متوجه می‌شود که وی گروگان گرفته نشده و به کمک اِلایجا که اکنون عاشق وی شده است، از دست همسرش که وی را کتک می‌زده است، فرار کرده است.

مکس در این سفر با دشمن قدیمی خود؛ جو (با بازی دفو) مواجه می‌شود. شخصی که مکس سال‌ها پیش وی را دستگیر و به زندان انداخته است. مکس اکنون باید تصمیم بگیرد که این زن را به همسر خود برگرداند و یا به وی برای فرار از دست دشمن قدیمی خود، کمک کند.

این فیلم اولین ساخته هیل در طی ۵ سال اخیر و سومین فیلم وی در طی ۲۰ سال اخیر خواهد بود. لازم به ذکر است که هنوز زمان انتشار این فیلم اعلام نشده است.

منبع: deadline

مطالب جنجالی

Sorry. No data so far.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید